Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szeretnétek:kisfiút vagy...

Mit szeretnétek:kisfiút vagy kislányt? Miért?

Figyelt kérdés
Tudom, a lényeg, hogy egészséges legyen, de bizosan akad sok kismama és kispapa, akik a lelkük ményén egy kicsit jobban szeretnének kisfiút vagy kislányt.
2009. jún. 1. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk tényleg az a lényeg, hogy egészséges legyen, de vhogy kukist éreztem. Múlt héten derült ki, hogy cunis és örültem nagyon! :-) Amiatt voltam csalódott egy picit, hogy másnak bejött a megérzése, nekem nem. De ennyi bajunk legyen! Akárki is van a pocakomban imádom, mert Ő szerelmünk gyümülcse! :-)

27 hetes kismami

2009. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mármint gyümölcse!!! :-)
2009. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én egész addig míg nem lettem terhes azt mondtam, hogy fiút szeretnék. Aztán mikor mondta a doki, hogy baba van, akkor már teljesen mindegy volt. Meg sem kérdeztem az uh-on, hogy fiú-e, vagy lány.
2009. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi sem gondolkodtunk azon hogy mit szeretnénk, tényleg, őszintén nem tudnék válaszolni rá, mert annyira mindegy, ígyis-úgyis imádni fogjuk, de miután kiderült hogy kislányunk lesz, el sem tudnám képzelni hogy kukis legyen, bár ez biztos normális, hisz erre hangolódtunk rá. Fordítva is lehetne. Persze ha netán kiderülne hogy mégis fiú, amire max 0.1% esély van akkor sem lennék csalódott.

Te mit szeretnél?

2009. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát nekünk is teljesen mindegy!Lényeg az egészség!Nekem kislány megérzésem van,páromnak kisfiú:) Megbeszéltük,hogy nem is akarjuk tudni a születésig,legyen meglepi:)
2009. jún. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel mi csak egy gyermeket szeretnénk, ezért tényleg teljesen mindegy, hogy milyen nemű lesz, mindegyiknek egyformán fogunk örülni. Én nagyon sokáig lánypárti voltam, de amióta megszületett a keresztfiam, "megbékültem" a fiúkkal is, szóval már tényleg mindegy, a lényeg az egészség. De azért mi szeretnénk tudni majd, ha már lehet, hogy kislány vagy kisfiú van a pocimban.

És te melyiket szeretnéd jobban? Első babád lesz?

2009. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagy fiam es most kislany lesz,nagyon boldog vagyok 11 ev lesz koztuk,regi titkos vagyam fog beteljesulni ha a sors is ugy akarja...
2009. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első baba, ígyhát mindegy, mi lesz. Kislánykorom óta valahogy mindig azt mondogattam, hogy elsőnek szeretném, ha fiam lenne, talán azért, mert nekem csak lánytesóim voltak. Mióta várjuk a babát, valahogy ez megváltozott, talán azért, mert kicsit tartok attól, hogy nehezebb lenne egy kisfiúval, mert sosem volt a környezetemben kisfiú. Nem tudom, bebeszéljük-e, vagy tényleg megérzés, de egyre jobban lánynak érezzük.

Szóval, vagy a régi "tervem" válik valóra, vagy a mostani megérzésünk, mindenképpen nagyon boldogok leszünk, ha kiderül végre a neme! :-)

21 hetes kismami

2009. jún. 2. 06:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy kislány! :-)))
2009. júl. 6. 09:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!