Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen szabad motorozni?

30 hetesen szabad motorozni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek saját felelőssége, hogy mit csinál, de azért megkérdezném, hogy hogy számolnál el a lelkiismeretfurdalásoddal, ha elesnél bicajjal? Nekem is van egy barátnőm, akit nem lehetett meggyőzni, mondván, hogy ő nagyon óvatos. De egy kismama nem lehet elég óvatos, megszédült, elesett, a többit inkább nem írnám ide. De a Te dolgod és kívánom, hogy semmi gond ne legyen belőle.
2009. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
miért ti mit csináltok nap mint nap??még a virágot se öntözitek meg netán kis mozgás és elfolyik a magzatvíz??én ugyan úgy jövök megyek,bicózok,cipekedek a boltból haza..meg amit eddig is csináltam házimunka!ti meg csak ültök várva a csodát hogy jaj nehogy legyen valami?vagy mi?
2009. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Biciklizős kismamának üzenem, hogy télleg jobb ha leáll a bicózással, mert biztonságosabb gyalogolni, meg a rázkódás sem tesz jót a kicsinek ott benn.Én 8 hónapos koromig sokat pihentem, nem hajszoltam magam,de a férjemnek pont a 8.hónapomnál lett egy csomó plussz munkája, ezért nekem kellett minden nehéz munkát végezni a háztartásban, Na ennek meg is lett az eredménye, 35 hetesen megindult a szülés, és azt mondta az orvosom mikor befeküdtem a kórházba, hogy akár a 40. hétig kórházban kell maradnom.Mert sikerült visszafogni a szülést, de nem kockáztathattunk.Csak wc re mehettem ki, és nehezen bírtam a kórházat.Nah egy hét múlva meg is indult újra a szülés, és 36 hetesen megszületett a gyermekem. Hát ha újra terhes leszek, hát magasról lesz..om, hogy ha szalad a háztartás, ennyit nem ér az egész.Szóval legközelebb is vigyázni fogok magamra, és a végén meg pláne!Azt ajánlom te se pattogj, és ne bízdd el magad, mert járhatsz még ilyen cipőben.De nem kívánom neked, hogy előbb szülj, ugyhogy légyszives vigyázzál magadra,és a babádra, és bírd ki bicajozás nélkül.Majd ha megszülsz akkor bicajozhatsz még eleget.Ne kockáztass!
2009. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Előző lennék, még egy törtnet, munkatársnőm is vagánykodott, hogy ez nem betegség, és ő hogy bírja meg minden, aztán a nagy vagánykodásásban 6 hónapos korában is méág emelgetett, és egyszer nagyon rosszul emelt a munkahelyen, és hát rendesen vérezni kezdett, na azonnal orvoshoz vittük, és ő eltiltotta a munkától, és jól letolta, hogy mért emelgetet tejes rekeszt a munkahelyén.Szerencsére nem lett nagyobb baj, de végig feküdnie kellett a terhesség végéig.39 hetesen megszületett a kisfia.de mivan akkor ha valami nagyobb baja törtnik.Gondolom nem bocsájtotta volna meg soha magának, hogy ilyen felelőtlen volt.
2009. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy szónak is száz a vége,jobb félni mint megijedni, inkább leszek duplán óvatos, minthogy valami gond legyen.Ez az én elvem,és nem akarok senkinek sem bizonyítani, hogy milyen vagány csaj vagyok én és még bicózni is meg motorozni is tudok több hónapos terhesen! Ha a gyereknek ártotok mármint a magzatnak, akkor saját magatoknak is ártotok evvel, mert mindenki egészséges babát szeretne nincs igazam?:)
2009. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok amiről egy terhes kismamának (sajnos vagy nem sajnos)le kell mondani a terhesség alatt.Vagy lehet mérlegelni ilyenkor, és elgondolkodni azon, hogy megéri e a kockázatot, gondoloka motorozásra,a biciglizésre, vagy éppen arra, hogy ilyenkor emelegessünk e vagy nem.Vannaka körülöttünk emberek ők a szeretteink, akik ilyenkor átvállalják a napi cipekedést a boltból.Nekem a férjem mindig mondta mikor terhes voltam, hogy kapaszkodjak a lépcsőn, mert sosem kapaszkodtam, és simán le és felfutottam az ötödikre amikor nem voltam terhes,és amikor terhes lettem, akkor is végig soha nem kapaszkodtam vagánykodtam, és hogy jártam pont a legnagyobb hassal estem le a lépcsőről.Szerencsémre írva, hogy seggre estem pár lépcsőfokot, de semmi bajom nem lett sem nekem sem a babámnak.Nah azóta még most kapaszkodok, mikor lejövök az ötödikről.Pedig már egyéve megszültem, de sosem felejtem el az ijedtséget amikor legurultam a lépcsőről.Pedig itt lakom 12 éve és azidáig sosem estem még le.Férjem jól leszidott, meg is érdemeltem!
2009. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz érzés ám látni az embernek leendő gyermekét egy élettelen véres húscafatként, még akkor is, ha nem a saját hibájából történik a vetélés. El sem tudom képzelni, mit éreztem volna, ha még bűntudatom is van...
2009. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!