Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20 terhessegi heten 56mm...

A 20 terhessegi heten 56mm Bpd-t mutathat ki az Uh?

Figyelt kérdés
Meg vagyok ijjedve, mert nemreg voltam uh-n es a pici Bpd-je joval nagyobb az atlagnal. Ha volt valakinek hasonlo eredmenye, kerem szepen irja meg, hogy megnyugodjak. Az en dokim nem mondott semmit, hogy ez gond lenne, de azert kivancsi vagyok mas hogy volt ezzel. Koszi a valaszokat.
2008. ápr. 5. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kikerestem az akkori UH-s leletem, nekünk 19hét, 4 naposan 48mm volt, de a lelet szerint a következő a határérték: 40-54mm. Eszerint nem sok az eltérés!

Én is tegnap volta UH-n, 32hetesen, akkor 88mm volt, és ez a lelet szerinti felső határértéknél 2 mm-rel több, de nem mondta az orvosom, hogy bármi gond lenne.

Szóval én is tegnap megnéztem a mamaneten, és ott az én picim fejátmérője, 35 hetesnek felel meg, a timmermann szerint meg jó, mert aszerint az átlag 87.

Szóval azért írtam ennyit, hogy megnyugodj, ha az interneten nézed ezeket az átalgokat, akkor ahány oldal annyi féle, és az én akkori leletem szerinti határértéknél nem sokkal nagyobb a Tiétek. Ja és lehet a következő UH-n már teljesen "átlagos" lesz. Szerintem mondta volna a doki,ha gond van!

Nyugi!!!!

2008. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt,sokat segitett!
2008. ápr. 5. 11:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet utannanezni, hogy mennyi az also ill. felso hatarertek az uh-s adatoknal?
2008. ápr. 5. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam az előző választ. Nekem a leletemen rajta van a határérték, de annál is csak a BPD-nél. Itt az interneten pedig amiket én nézek csak egy átlagérték.

Minden jót, további szép heteket!

2008. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a mamanet szerint 47 mm a normális méret ilyenkor. de ahány honlap, annyiféle adat.
2008. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!