Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz az, ha csúcsos...

Mennyire igaz az, ha csúcsos a has, akkor fiú, ha kerek, akkor lány?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 21:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem is 1x csúcsos,1x kerek,2 lányom van!Hülyeség.
2009. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy tuti lány, olyan kerek, Közben a 3. doki szerint is kukris. Egyébként nézőpont kérdése, mert ha én felülről nézem, akkor csúcsosnak látszik, oldalról és szemből pedig kerek :S

35. hetes kismami

2009. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az első gyerekünk soha egy uh-on sem mutatta meg magát.Az egyik uh-os azt mondta egy láda pezsgőbe fogad, hogy tuti fiú lesz. Kislány lett...lehet vissza kellett volna mennem a pezsgőkért. :-D
2009. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Nekem csúcsos és kicsaj lesz.:)arra figyelj ha édességet kivánod akkor lányha a sósat akkor fiú.
2009. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek semmi alapja, hegyes a pocakom mert keskeny a csípőm ezért előrefelé terebélyesedik, a sósat annyira kívántam az elején, hogy szinte kiskanállal tudtam volna a sót enni, ha rámnéznek mindenki azt mondja biztos kisfiú lakik benn mert nagyon hegyes a pocim, a doki tutura mondja és mi is láttuk a kis hercegnőnk nuniját,

Boldog babavárást,

30 hetes kismama:)

2009. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó előtti válaszolónak: ez nagy butaság! 10000% hogy lányom lesz és tudod mit? Csúcsos a hasam, tökre lent van, mint akinek le van szállva pedig még jó pár hete van szülésig és nem kívánok állandóan édeset!!!! Sőt nem is vagyok kívánós, mindenből szoktam enni vegyesen, egy kis savanyú, egy kis sós, egy kis édes, nem bírnék egész nap édeseket enni, el is hánynám magam. Ugyanakkor napokig ,hetekig sem tudnék édes nélkül meglenni. Teljesen egyensúlyban van nálam ez, akkor ezek szerint a gyerekem se nem fiú, se nem lány???


ja és a barna csík a köldököm felett folytatódik, ami szerint fiú, és mégis lányt várok, szóval ennyit a buta babonákról ,amit a hiszékenyek kanyar nélkül bevesznek

2009. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy-nagy kerek hasam van és két fiam lesz!
2009. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem,csúcsos volt a hasam,hátulról nem is látszott,hogy terhes vagyok,kifiam lett:D

9hós baba anyuja

2009. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,az egész terhesség alatt nem kívántam az édességet,csak sósat és savanyút ettem:D
2009. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 1. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!