Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre jobban elvagyok keseredv...

Egyre jobban elvagyok keseredve! Más is van így? úgy érzem, nem számítok, van még, aki így érez?

Figyelt kérdés
az még hagyján, hogy a terhesség alatt alig-alig látnak el az sztk-ban, az uh-ról pl nem kaptam felvételt sem, nem mondanak semmit, csak foghegyről, mindenért rágni kell mindenki fülét, a védőnő aranyos, de nem tud megmondani egy csomó mindent, a dokit hagyjuk. de már ez nem is annyira érdekel a vége felé, hetedik hónapban vagyok, de most már egyre inkább a szülés gondolata foglalkoztat, és annyi rosszat olvasok itt, hogy nekünk kell vinni a pelenkát, a csecsemősök letojnak a legtöbb helyen, és még sorolhatnám! hogy legyen az ember így pozitív? most amitől legujjabban megijedtem, hogy a SOTE kettőről írják, hogy divatos a császározás..., nem tudom igaz -e, de marhajó ez is! érez még így valaki, vagy csak én?
2009. máj. 31. 21:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül. Velem ráadásul úgy beszéltek UH-n mint a kutyával. Hihetetlen, hogy ezt megengedheti magának egy egészségügyi dolgozó, aki tulajdonképpen belőlünk él. UH-n próbáltam kérdezősködni, hogy mit látnak, minden oké-e, erre lecsesztek hogy mit kérdezősködök annyit. Ennyit erről a "beteg"ellátásról.
2009. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogadott orvosom van, és nagyon rendes. A magánrendelőjében ultrahangoz, és mindig kapunk képet a babáról.Az sztk-ban is kedvesek, rögtön szólnak a vérvételen, hogy kismama nem áll sorba, mehet előre. Ez a 4.kerület. Szerencsém van.:)
2009. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
pedig most pénzt is adtam..., de annyira nincs, hogy fogadjak is. vérvételen? egy órát várattak, mikor szóvá mertem tenni, azt kaptam, legyek türelmes, ők is azok, meghogy: ilyen a világ, ez van!!!( ráadásul, a vércukor terhelésnél, aztán még két óra,,,olyan rosszul voltam, azt hittem elájulok)ah, nagyon elegem van, és még hol a vége! még szülni kell, ott is megalázások kicseszések sorozata napokon át...
2009. máj. 31. 21:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én már túl vagyok ezeken a dolgokon és csak azt tudom mondani megnyugtatásnak, hogy amikor már a picivel otthon leszel eszedbe sem fognak jutni ezek a szörnyűségek!

Ez csak egy átmeneti állapot.

Tudom, hogy nagyon rossz, de sajna ezekkel a bunkó emberekkel nem lehet semmit tenni.

Próbálj meg keresni egy rendes dokit és 3d fizetős UH-ra is menj el, ott még DVD-t is kapsz a babáról és hidd el megéri az a 10 000 Ft!!

Fel a fejjel! :)

2009. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém! Sajnos ezt a rendszert a társadalom tartja fent... szerintem is vérlázító. Velem egyedül a házidoki volt szemét, az orvos a klinikán a férjem barátja, kölcsönös szivességi alapon azt hiszem nem fog pénzt elfogadni (idáig sem sikerült adnunk neki) és nagyon rendes, de tudom, hogy csak mákom van!! Senki nem hiszi el, de tudok más konkrét esetről is és nagyon sokan dicsérték. (Azért utánanéztem)


Rohadt dolog, engem az EKG-n toltak le (aki csinálta) és egy nyanya meg üvöltözött velem, hogy mit képzelek, nem fogok előtte bemenni? Nem akartam, de féltem, hogy elájulok v. hányok. Sokan ezt nem értik meg, akik nincsenek rosszul, azt hiszik csak nyafi. Ott kellett mentegetőznöm neki!


Én a házidoki után 1 hétig alig aludtam, annyira szemét volt velem. Gondoltam h váltok, de nem sikerült kideríteni, kihez lenne érdemes és közelebb is van. Ebbe a körzetbe amúgy 12 éve járok. Csak anyámra tekintettel nem nyomtam fel a jegyzőnél, meg mert néha kiír arra is, ha csak felhívom, amire még szükség lehet. :-(((


Hál istennek a vérvételnél nekem csak pozitív tapasztalatom volt és a tömegben is előrevettek, mikor szóltam. Épp tombolt az influenza mikor az elsőre mentem, az év elején. Több sikert, kitartást. Próbálj sokat relaxálni, erről van a neten is sok írásos anyag. Hidd el, nem éri meg idegeskedni, neked is és a babának is rossz.

2009. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van fogadott orvosom, de most úgy alakult, hogy kettő különböző városban is el kellett mennem az sztk-ba. Rémálom!!! És ezt komolyan mondom. Az egyik helyen csak riogattak, hogy méhen kívüli a terhességem, és akármit kérdeztem, semmire nem válaszolt a doktornő. Teljesen kétségbe voltam esve, hogy 2 év várakozás után végre teherbe esek, és akkor méhen kívüli. Utána elmentem a lakóhelyemen az sztk-ba, mert nagyon ideges voltam, és gondoltam megnézetem magam egy másik orvossal is, hogy ő mit lát! Hát őt meg hagyjuk is. Miután megtudta, hogy van orvosom, gyakorlatilag kidobott a rendelőből! Azóta el tudtam menni a saját orvosomhoz, és minden rendben van! Borzasztó, hogy ennyire anyagias világban élünk! Ha valakinek nincs pénze magánorvosra, akkor ezt kapja, a nagy semmit. Csak tunám, hogy minek fizetjük a tb-t.

Azért nyugodj meg, és ne idegesítsd magad! Most Te és a baba vagytok a legfontosabbak!!!

2009. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
En egy szomszedos orszagban elek,na ide kene eljonni es akkor boldogok lennetek...Itt ha nem adok penzt barkinek,eszre sem vesznek es sajnos emiatt mi vagyunk a hibasok,mert igy szoktattuk oket...30 hetes kismama.
2009. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

utolso. Nalunk is igy van sajnos.

Semmit nem mondanak inkabb tartjak a markukat.

egy szerbiai.

2009. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én Németországból írok. Könnybelábadt szemmel kértem, hogy csináljanak ultrahangot, mert olyan görcseim voltak, hogy az ájulás keringetet éjjel az ágyban. Meghúzta a vállát a pultos kiscsaj és közölte, hogy már pedig nme fognak. Pedig mi mindenért fizetünk, mert nincs biztosításom, tehát még kerestek is volna rajtam...

Itt már a pénz se számít, csak dolgozni ne kelljen 10 óra előtt... A barátom betelefonált és leordította őket, na akkor nagy nehezen megviszgáltak, de inkább ne ették volna, porig aláztak...

2009. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az előző voltam csak ez lemaradt. : Ne keseredj el, érzékenyebbek is vagyunk mostanában és sajnos sokan mások is iylen tapasztalatokkal vannak. Egy magándoki már 3000 Ft-ért csinál Uh-t, én legalábbis mikor utoljára otthon voltam, akkor elmentem a régi dokimhoz egy uh-ra...
2009. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!