Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szent János Kórházban...

A Szent János Kórházban tudtok jó nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A mai viszonyok miatt ezt nem szeretném ide leírni, de sejtheted, kb. mi történhetett hogy ha azóta csak női orvoshoz vagyok hajlandó menni.
2009. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szexuális együttlétre kényszerített? Vagy csak osztotta a lapokat ezzel kapcsolatban? Most már engem is érdekel. :)
2009. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, engem meglepett ez a dolog. Én végül is hozzá járok és nála is szültem. Nekem nincs semmilyen rossz tapasztalatom vele, meg voltam, vagyok elégedve. De különbözőek vagyunk, kinek a pap, kinek a papné...
2009. szept. 7. 09:21
 14/17 anonim ***** válasza:
Na azért az durva lett volna és nem hagytam volna annyiban, de éreztette velem, hogy nemcsak betegként tekint rám, hanem nőként is. Nézd meg a filmet, nagyon jó!
2009. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Húszas éveim kezdetén ez bennem se tudatosult 100%-an (a kriminálpszichológiában ismert, áldozatok által érzett bűntudat tipikus esete), csak amikor beszélgettem valakivel róla és ugyanezt mondta. Két ember nem beszéli be magának ugyanazt főleg, hogy ezt sem előtte, sem utána nem tapasztaltam senkivel - szerencsére. Ez nagyon rég történt, a mai eszem & végzettségem hatására simán nem hagynám ennyiben.
2009. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Dr Baltschik Miklós -
2014. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tudom, már nem mai kérdés, de kedves 5-ös válaszoló: Miért nem ajánlanád a Dömötörit? Én még választás előtt állok.
2018. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!