Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szent János Kórházban...

A Szent János Kórházban tudtok jó nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
En a sajatomat ajanlom, Dr. Markus LAszlo, o vezeti a Janosban a terhesgondozot. Maganendelese is van, irj, ha kell telefonszam.
2008. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia

En a Dr.Baltschik Mikloshoz jarok es nagyon megvagyok elegedve vele,csak ajanlani tudom.

Ha szeretnel megtudni tobbet rola,akkor irj privibe.

18 hetes kismama

2008. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én Zsolnai Csabához, isteni jó doki, nagyon nagy szakember, és jó humora is van! Segítőkész, bármikor hívható telefonon is, bármilyen idióta kérdéssel lehet hozzá fordulni. Van magánrendelése is a 13. kerületben, a kórházban is ott van szinte mindennap, szerdát kivéve.

Nézd meg a honlapjukat:

[link]


Én Zsolnait javaslom :)

38 hetes kismama

2008. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Dr. Dömötöri Jenő és Dr Baltsik Miklós

www.domotorijeno.hu

Baltsik állapította meg,hogy babás vagyok:)de voltam már nála ezzel azzal korábban is.Dömötöri pedig életem egyik legjobb nőgyógyásza,akivel taliztam.

2008. ápr. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én is most voltam nagy dilemmában az orvos váltás kérdésében. Több dokinál is jártam korábban a Jánosban (Dömötöri Jenő, Molnár László, Pálmai Bálint). A legszimpatikusabb és legemberibb, közvetlenebb és legjobban odafigyelőbb Pálmai Bálint volt, így kicsit utánajártam. Van ismerősöm, aki a Jánosban dolgozik (altatóoros, íg yminden osztályt ismer) és mindenképpen őt ajánlotta. Nekem Dömötöri abszolut unszimpatikus volt amúgy, róla csak rosszat hallottam - szintén az ismerősömtől.


Végül én Pálmai mellett dntöttem és nagyon meg vagyok vele elégedve! A magánrendelése a Mammut mellett van, úgyhogy ha területileg is a Jánoshoz tartozol, akkor ez nagyon tuti helyen van Neked is!


11 hetes kismami

2008. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ja es irj ha esetleg elérhetőség kellene hozzá.

Az előző válaszoló

2008. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem Lentner Ferenc doktor urat is ajánlották. Róla tud valaki valamit?
2008. ápr. 6. 17:47
 8/17 anonim ***** válasza:
Lintner Ferenc? Ő az osztályvezető főőorvos, ennyit tudok róla, nekem Zsolnai az orvosom, ő nagyon jó.
2008. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lintnert NEM ajánlom! Nem mondom meg konkrétan, hogy miért, de ha láttad "A kéz, amely a bölcsőt ringatja" című filmet, tudni fogod. Azt hittem, képzelődök, de más is említette, hogy vele is ez történt. Azóta csak és kizárólag nőhöz vagyok hajlandó menni, nem bántam meg. Szakmailag ugyanolyan jók, de emberileg fényévekkel jobbak (kivételek biztosan vannak) és mégiscsak nők...
2009. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem értem mire akarsz célozni. Nem fejtenéd ki mégis?
2009. szept. 3. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!