Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16. héten voltam toxoplazma...

A 16. héten voltam toxoplazma szűrésen. eredmény: IgM: negatív, IgA: negatív, IgG: negatív. Mit jelentenek az adatok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Se regi, se uj fertozesen nem estel at, se regen, se most, teljesen negativ vagy, azaz: abszoltu vedtelen a szervezeted a toxoplazma fertozes ellen.

Fokozottan kell vedekezned es megeloznod a fertozest.

En is teljesen negativ vagyok, nezetem is kethavonta az ujabb fertozest.

2008. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inteneten a www.babanet.hu oldalon utána tudsz nézni..de amig negativ minden, az azt jelenti, hogy minden a legnagyobb rendben van, szóval ne izgulj, egészségesek vagytok mindketten!
2008. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

cica, kuty messze kerülendő, pesrze nem a szó szoros értelemben, azért ne félj ennyire, csak ha simogatod őket pl. kézmosás és alom közelébe pedig ne menj, mármint közel, azért ezt nem a levegőből kapod el, hanem a kezeddel viszed be a szájacskádon!!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!