Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok tippeket írni? Hány...

Tudnátok tippeket írni? Hány hét? Fiú, lány? Súlly?

Figyelt kérdés
köszi [link] a válaszokat,elöre is!!
2012. jan. 31. 13:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is látszik, hogy 17kg szedtél volna fel! Amúgy jó vékony lehetsz. A hasad sem nagy szerintem. Érdekelne, hogy akinek 40 hetesen kisebb hasa volt, az mennyit szedett fel, és mekkora babát szült? Nekem kicsivel nagyobb volt 40 hetesen, 13 kg plusszal, és 3900gr babám lett.

Szerintem te kérdező talán meg tudod mondani 5 "és fél" gyerek után, hogy van-e valamilyen összefüggés a felszedett kilók, a has mérete és a születendő baba súlya között?

2012. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
14kilót szedtem fel 3300gramm,49cmes kisfiam született (nekem volt kisebb 40 hetesen)
2012. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
köszike a gratulálóknak!4 lányom és egy fiam van,16,13,9,7, és egy 4 éves!beválaltuk,mertük!mi neveljük és tarjuk el öket!!!34éves 31hetes kismama
2012. febr. 5. 21:08
 24/26 A kérdező kommentje:
ja és a has mérete,sőt a saját súllyom semmi nem számit!!híztam 25 kilót,meg nagy pocakom volt azt 3350g-os lány lett,ez az elsö babám volt, a fiam aki 2.-ik vele csak 14 kilót hiztam de vele is volt pocakom de ő már 2750g-mal születet!!!semmi se mérvadó,szerintem!!6.-ik baba??és??én mégis félek a szüléstöl,csak ugy már ha ezt is megemlíthetem!!!
2012. febr. 5. 21:13
 25/26 anonim ***** válasza:
85%

mennyi időre és mekkora méretekkel születtek a babáid? Könnyű szülések voltak, vagy nehezek, miért félsz? Elég rutinosnak számítasz már!! :) MÉgegyszer gratulálok az egész családodhoz, jó olvasni, hogy vannak ilyen emberek.

Most kisfiad lesz, vagy lányod?

:)

Én egyébként most várom a harmadik babát, 1-2hetem- de lehet csak napom van hátra a szülésig!! :) Biztos, hogy nem vállalnék több babát, pedig imádom az eddigi kettőt is és a pocakban lévőt is már nagyon, de engem nagyon megviselt a várandóság, főleg a mostani. :S Úgyhogy mi "csak" három gyermekkel fogunk boldog nagycsaládod alkotni!! :)


Nagyon nagy elismerés és gratuláció neked, és további jó egészséget.

2012. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

hát le a kalappal

erőt és kitartást 6 babához :)

2012. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!