Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fájt este a hasam,...

Nagyon fájt este a hasam, szurkáló érzés volt kb 3 órán keresztül. Mi ez?

Figyelt kérdés
Nem görcsöltem,inkább mintha olyan bélcsavarodásféle lett volna. nem ártott ez meg a babának,mert tényleg nagyon fájt.Viszont nem véreztem. 13 hetes kismama
2008. ápr. 4. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A babavárás során a legfurcsább és legkülönbözőbb tüneteket produkálja a szervezet. Nem hiszem, hogy baj lenne, de azért ha mész dokihoz említsd meg neki, jobb ha ő is megnyugtat.

További gyönyörű heteket!!! :)

2008. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha erős fájdalmad volt szerintem hívd fel az orvosod! Mivel vérzés nem volt valószínűleg nincs semmi baj, de azért jobb, ha az orvos is megnyugtat.
2008. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz a babának. Valószínűleg a méhed növekedése okozza ezeket a tüneteket. Nyugi, lesz ez még rosszabb is :o)

Boldog babavárást! :o)

2008. ápr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat.legközelebb kedden megyek dokihoz,addig meg valahogy nyugtatgatom magam.
2008. ápr. 4. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta, hogy amig szurkáló érzés van, bármennyire is fájdalmas, az a terhesség normál velejárója. akkor lehet baj, ha nem szurkál, hanem görcsöl. ilyenkor azonnal keresd fel az orvosod. nekem még a mai napig néha borzalmasan fáj, mintha egy kést forgatnának bennem, de pont ma voltam kontrollon és minden rendben, babám szép és egészséges. örülj neki, ha szurkál, gondolj arra, hogy ilyenkor csinálja magának a helyet a pocakodban!!

gratulálok a babához!!

2008. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!