Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire egészséges, vagy nem...

Mennyire egészséges, vagy nem egészséges ha szinte mindennap eszek rennie-t / 2-3db-ot, mert nagyon puffadok és ez használ nekem/? 23hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 11:59
 1/4 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Nyugodtan egyed!Semmi baj nem lesz tőlle,én is használom van hogy kettőt is egymás után.Max adag egy nap kb-15szem.Üdv 26hetes kismama
2008. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a megnyugtató választ

nagyon boldog babavárást

2008. ápr. 4. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Puffadásra és teltségérzetre én az espuminsan-t szedem egy ideje és nagyon jó.A rennie-t a savam miatt szedem amikor nagyon sok.Akkor viszont kettesével használ csak.Ezeketterhesen is lehet szedni.
2008. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, tudom hogy terhesen is lehet szedni, csak az is oda van írva a tájékoztatóra, hogy egy hét után az orvossal kell konzultálni.de ugye előre tudjuk ez a gyakori puffadás nem egy hétig fog sajnos tartani.szóval így értem a kérdést, ha esetleg terhességem végéig mindennap szedném, nem ártalmas-e?

köszönöm és neked is boldog babavárást

2008. ápr. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!