Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 19. hetben mekkora az...

A 19. hetben mekkora az elfogadhato BPD ertek (-tol, -ig)?

Figyelt kérdés
Most voltam uh-n. A doki azt mondta, hogy Ok. A babom Bpd erteke 50 mmm. szerintem ez egy kicsit nagy az atlaghoz kepest, mert utannaneztem es az atlag 46 mm. Megfordult a fejemben a vizfejuseg. Nyugtassatok meg, hogy nem kell aggodnom! Koszi!
2008. ápr. 4. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta az orvos, hogy minden ok, akkor ne aggódj! Biztos szólt volna, ha úgy látja, hogy gond van.

Ha jól emlékszem nekünk 47 mm volt, de szerintem az 50 még nem olyan nagy eltérés.

A többi mérete mekkora? Ha mindene egy picit nagyobb, akkor valószínűleg csak nagyobb baba lesz.

25 hetes kismami

2008. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Uh-on megnézik,a doki azért méri le ,és szól,ha gond van,ne aggódj,tudod a babák nem egyformák,nézd meg a kilókat is,egyik honlapon ennyi a jó, másikon 100 grammal többet ír.Szval ne idegeskedj ezen,azzal többet ártasz,az orvos mindent lát UH-on,nem lesz baj.Lehet kicsit nagyobb a babád is,mert lehet kicsit előrébb is vagy a terhességben.Boldog babavárást!
2008. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ne aggódj,az én babám is nagyobb mindig egy kicsivel és jelentem remekül van.:) (kop-kop-kop)

Boldog babavárást!

28 hetes kismami

2008. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Hat ez az,h atlag merethez kepest,de a Te babad nem atlagos,de nekem azt mondta a 4d-s uh-n a noci,h ezek sem tuti pontosak /meresek/,mert lehet,h egy kicsit mashonnan meri,nem oda teszi az x-et es ugy meri a tavolsagot,szoval ne izgulj a Te babaddal minden a legnagyobb rendben van.

Nincs vele semmi gond,orulj neki,h szepen fejlodik,es tenyleg nincs ket egyforma baba.

Nagyon boldog babavarast kivanok

18 hetes kismama

2008. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Egy picit megnyugodtam, foleg, hogy nem volt problemamentes a terhessegem sem eddig, ezert egy kicsit jobban parazok a kelletenel.
2008. ápr. 4. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!