Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg beválik az lh teszt,...

Tényleg beválik az lh teszt, mint orákel, vagyis jósteszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most olvastam erről.Állítólag tudományosan bizonyított,de én álltalában akkor hiszem el az ilyen dolgokat,ha azt hallom valakitől,hogy "IGEN,nekem bevállt".Van köztetek olyan akinek megjósolta a babát?És ha igen akkor mikor kell csinálni?reggel,este???

Előre is köszi.puszi


2008. ápr. 4. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2008. ápr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyesmiben!
2008. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hajaj! Még hogy bevélik-e? Nekünk azonnal bevált, csak olvasd el és pontosan kövesd a leírtakat. Nekem 30-35 nap között volt a ciklusom mikor mennyi, hát ennek aztán ki nem lehetett számolni a közepét, ezért vettem tesztet és láss csodát bejött. Most 11 hetes vagyok. szerintem vegyél, nem veszthetsz semmit, csak nyerhetsz egy babát, meg időt. Sok sikert!

2008. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!