Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mai időjárástól hasogatott...

A mai időjárástól hasogatott a fejem. Vehetek be Algopyrint?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatón az áll, hogy terhesség első és harmadik harmadában nem lehet beszedni. Én most vagyok 31 hetes.
2009. máj. 29. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél be, általában azt szokták ajánlani a dokik is.
2009. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az elején azt monda a háziorvosom Algopyrint bármikor bevehetek, az Aspirint kerüljem a 3. trimeszterben.
2009. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na detto így vagyok.Már az algopirinen agyaltam De akkor nem veszek be.Én azt hittem csak az elején nem lehet bevenni!Bár a doki engedte akkor is 1-2 t elvétve!
2009. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És végül te mire jutottál? Nem veszed be?

(én most még megpróbálkozom az alvással...hátha jobb lesz... meg a zuhanyzásnál az előbb jól esett a víz a tarkómon meg az arcomon.)

2009. máj. 29. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj, akkor max egy felet vegyél be hátha az is segít. De talán az alvás is. De algopyrint ajánlják általában a nőgyógyászok, vagy a panadolt. De egy algopyrintől nem lesz semmi baj.
2009. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Panadolról úgy tudom, hogy azt egyáltalán nem lehet, mert paracetamol-tartalmú.
2009. máj. 29. 21:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Algopyrint tényleg bevehetsz. Ne aggódj! Egy szem néha nem ártalmas, más lenne ha rendszeresen szednéd.
2009. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim a Rubophent ajánlotta. De én inkább iszok egy fél csésze főzött kávét. Ha nem segít, próbálom még tűrni+ iszom a folyadékot. Egy idő után elmúlik.

Én nagyon gyógyszer-ellenes vagyok, de szerintem, ha egyszer-egyszer beveszel egy szem fájdalomcsillapítót, nem lesz bajod.

22 hetes km

2009. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az algopyrint ajánlotta a dokim mert nagyon migrénes vagyok és semmi nem segít, pedíg próbáltam mindent! Alvástól a kávén át a sok folyadékig! 1-1 algotól még nem lesz baj!
2009. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Hála Istennek, az alvás nagyon jót tett. Meg végre nem össze-vissza idő van.

A 12:20-asnak üzenem, hogy több szakembertől hallottam, hogy Rubophent inkább terhesség alatt ne! Csak azért írom ezt le, nehogy baj legyen belőle neked vagy a babádnak!


Fejfájásmentes napot mindnekinek! :)

2009. máj. 30. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!