Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt után (esetleg előtt)...

Nem várt után (esetleg előtt) hány nappal teszteltél, és melyik teszttel?

Figyelt kérdés
Gyanús jelek vannak, 1-ére nem várom.
2012. jan. 28. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem várt után két nappal én már teszteltem,sajna negatívot! Ennek három hete, azóta sem jött meg,így azóta szerintem az összes létező tesztet már megcsináltam,de mind negatív. Így erre már csak a doki adhat választ!


De azért neked szurkolok!

2012. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Én 3 nappal(csütörtökön)Corax direkt-el és a ClearBlue digitálissal,mindkettő nagyon gyorsan pozitv lett(a Corax 2 csíkos,a CB-n egy +,és 2-3(hét)jelent meg.Vasárnap már előttem egy tesztet,azt a DM-ben vettem,és talán MediLab volt.Az (is)nagyon-nagyon halványan ugyan,de pozi volt.
2012. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Én is a nem várt után két nappal teszteltem Gabrielel kétcsíkosat.Ugyan ezt kívánom neked is :)
2012. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Rossmanos facelle teszt volt 300 forintos és mensi előtt 3-4 nappal már pozi volt.

Szerintem nem az a fontos milyen márka vagy drága, mert nekem 15 hónap alatt amíg nem voltam terhes soha nem mutatta egyik sem. Ahogy terhes lettem rögtön pozi lett a legolcsóbb is. :))

Szurkolók Neked!:)

14 hetes kismami

2012. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Én szept 1-re(csütörtök) nem vártam,és aug 29-én(hétfőn) este teszteltem,mert akkor értünk hazanyaralásból,és az akkor 20 hós lányomállította hogy baba lakik bent!Miután mondta, én is éreztem ajeleket...És Ő nyert!A 29-ei esti teszt is pozi lett! X-epillel!Én is meglepődtem!


Drukkolok!Demindenképp reggel tesztelj!



2 éves kislány és 25 hetes pocakcsajszianyuja

2012. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt 4 nappal pozitív lett a walentin 10-es érzékenységű teszt. :) A Lilly teszt pedig nagyon nagyon halvány volt még ekkor.(25-ös erősségű a Lilly késés után 3 nappal lett full pozi a Lilly)

9hkm

2012. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Szia!Most lehet hogy sokan leordítotok,de én azt javaslom akár milyen erős is a teszt várd meg a nem várt napját legalább.Én is türelmetlen voltam,és nemvárt elődt megcsináltam.Aztán sírtam egy hetet,de mivel két napot késett megint reménykedni keztem és csináltam még egyet,az már kimutatta,de az is csak halványan.Sok sikert :)
2012. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.És ráadásul nem is reggel,hanem kora délután teszteltem.
2012. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Két nappal a nemvárt előtt ClearBlue teszttel halvány pozit teszteltem. Egy hétre rá X-epillel erős pozi lett. 12hkm.
2012. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most egy kicsit elkezdtem kételkedni, mert már nem érzem 1-2 napja az alhasamban a szurkálást. Most inkább görcsölget (mint mensi előtt) meg olyan megjön érzésem van. A megjön érzés tudom, hogy terhesség esetén is lehet, a görcsölgetés is?

Amúgy fáradékony vagyok, fáj és érzékeny a mellem, sokat pisilek. Ezek viszont meglepő módon kb. azóta vannak, amikor tájt foganhatott a kicsi, ha van bent valaki. De remélem igen...

Majd megírom mi lett.

2012. jan. 30. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!