Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik nap többször is bekemény...

Egyik nap többször is bekeményedett a hasam, azóta semmi. Azért szedjek magnéziumot, vagy így nem kell?

Figyelt kérdés
A keményedés a babára nézve veszélyes vagy csak az anyának kellemetlen?19 hetes kismami
2008. ápr. 4. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A babára egyáltalán nem veszélyes, nai 10X, illetve egy órán belül 4X teljesen normális.

ha azóta nem keményedsz, vagy nem léped túl e határokat, akkor nem szükséges szedned.

2008. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell, főleg ha változatosan táplálkozol. Nekem is volt görcs a lábamban, keményedett a hasam és mégsem kellett szednem magnéziumot és terhevitamint sem szedtem. Semmi bajom szerencsére, sem a babának.
2008. ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen szedhetsz, nekem is ez volt a gondom, a dokim megvizsgált és nem talált semmit, azaz a méhszáj állapota fontos ilyenkor, ha minden ok, akkor ez a terhesség normális velejárója, és ehetsz magnéziumot, magne b6-ból napi 2x, vagy a magne b6 ivóoldatból napi 1 ampullát igyál meg. Nem ártalmas, az ég világon semmi bajotok nem lesz tőle, a feszülést viszont szépen megszünteti. Viszont: a dokoddal közöld és egy nyugtató vizsgálat sem árt, hogy nincs semmi baj, nyugi az esetek többségében a terheség normális velejárójáról van szó. Azt kell figyelni és orvoshoz menni, ha rendszeres, gyakran jelentkező vagy görcsös jellegű a keményedés!!!A dokiig viszont a magnéziummal nem ártassz semmit, csak használsz, persze ha valamelyik anyagára nem vagy allergiás, mint ahogy minden más gyógyszernél is persze!!!

Boldog babavárást!!!

2008. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!