Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Conisatio után hüvelyi szülés?

Conisatio után hüvelyi szülés?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok.1 éve volt késes conisatiom.Az orvos azt mondta lehet gond majd a tágulással.Bár szeretnék természetesen szülni azért nagyon félek mert a fiam is nagyon nehezen lett meg, alig tágultam, oxitocin, majdnem császár lett a vége.

Kinek mi a tapasztalata?



2012. jan. 28. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is volt ilyen műtétem áprilisban,a doki nekem is azt mondta hogy lehet gond a tágulással.Fölraktam ide a kérdést én is,akik válaszoltak azt mondták hogy nem volt semmi baj,minden rendben lezajlott.Én már nemsokára megtapasztalom,majd írok hogy milyen volt.



36hkm

2012. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
óóóó Köszi, hogy válaszoltál:)Szorítok neked, hogy minden rendben legyen.Akkor már nincs sok hátra, várom majd a beszámolódat:)
2012. jan. 30. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia,hát túl vagyok rajta,itt szuszog az én édes kisfiam mellettem:-)Nagyon jó élményem van a szülésről,kár volt paráznom.Minden rendben ment,nagyon könnyen tágultam és csak alig repedtem.Sokkal könnyebb volt mint a műtét előtti szüléseim.Az orvos burkot repesztett félháromkor,kis idő múlva jöttek a fájások és félötkor már babáztam,tehát csak 2 óra volt az egész.Kívánom hogy neked is ilyen könnyű szülésed legyen!
2012. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
óóóóó.Gratulálok:-)Nagyon jól hangzik:-)Remélem nálam is így lesz.Mekkora lett a baba?Hogy hívják?
2012. márc. 7. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi,3300g és 51 cm lett a pici fiam,Dorián a neve.Neked is biztos könnyen megy majd!Tudod,minden fejben dől el!Csak arra gondolj hogy minden oké lesz és úgy fog történni ahogy te szeretnéd!Nekem ez bevált,gondolatban elterveztem szinte mindent hogy mit hogy szeretnék,egyedül a szülés hossza nem jött be,mert én kb 6 órára tippeltem,nem gondoltam hogy 2 is elég lesz.
2012. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Janet26 válasza:
Én megmondom őszintén félek lassan mindenféle testi változástól.12 éve volt 5 ilyen műtétem,ami azért érdekes az orvosok számára is,mert akkor csak 24 éves voltam és még nem is szültem,azóta sincs gyerekem!Hála Istennek azóta semmi problémám nincs.A vágástól meg parázok,de nagyon,és ha így 35 évesen talán terhes leszek,valószínű császáros lennék :(
2012. márc. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül 4 óra alatt simán szültem 39+6.ra:-)

Már 2,5 hónapos a lányom:)

2012. dec. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!