Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Conisatio, és egyebek miatt...

Conisatio, és egyebek miatt császároztak. Ezek után lehet sima szülés? Ki járt így?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a cinisatio, és egyebek, de azért bíztatnálak:)

Én a lányomat császárral szültem, mert nem tágultam. Megindított szülés volt, a 37.héten, mert az NSt-n rossz volt a szívhangja. Bekötötték az infúziót de órákkal később sem volt igazi fájásom. Aztán burokrepesztés után beindultak a fájások, de 5 óra múlva már hánytam, és még mindig csak 1 ujjnyira tágultam. Ezért vittek a műtőbe.

A kisfiamat 5 és fél évvel később szültem, rendesen. Őt túlhordtam már, ezért befektettek a kórházba, ahol 3 napig jöttek a fájások, csak sajnos mindig elmúltak, illetve gyengültek. Vele is 1 ujjnyiról kezdtem, mikor burkot repesztettek. Bekötötték a fájáserősítőt, és 6 óra múlva megszületett a kisfiam. Vele sikerült kitágulnom rendesen.

Remélem egyszer neked is sikerülni fog.

2009. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!