Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szuz vagyok meg, de par napja...

Szuz vagyok meg, de par napja egy buliban megujjazott a baratom. A többit lentebb?

Figyelt kérdés
Nem ment el vagy semmi ilyesmi, de felek h esetleg valamennyi sperma akar felkerulhetett a kezere. Persze ez nem biztos, de sotet is volt, ittunk is, nem figyeltem ra. Utana 24 oran belul bevettem egy esemeny utanit. Kicsit parazok nehogy terhes legyek, vhogy nem ilyen modon szeretnek. Szerintetek mennyi eselye van?
2012. jan. 27. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

És szerinted hogy kerülhetett sperma a kezére? Magához nyúlt közben? Ha igen, akkor lehet esélye, ha nem, akkor kizárt.

És te hogy jutottál esemény utáni tablettához? Azzal tisztában vagy, hogy az egy akkora hormonlöket, hogy ennyi erővel akár tablettát is szedhetnél, még az is jobb lenne?

Amúgy hány éves vagy?


Off: jaj, ilyenkor úgy örülök, hogy fiaim vannak! :)

2012. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom hogy rehurrogtak.... :-( De már a biológia órán kellettél erről hallani valamit.Amilyen gyógyszert bevettél az recepköteles,komoly hormon készítmény.Csak úgy nem juthatsz hozzá....-hogy sikerült.Mert ha valóban doki adta,akkor komoly felvilágosítást kaptál volna.Nem értem!Terhes így már 100% hogy nem vagy.De készülj fel rá hogy lehet hogy elöbb lehet hogy utóbb fog megjönni.Mindig legyenek nálad a kis"dolgaid",nehogy váratlanul érjen a mensi...
2012. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
soha nem fogom megérteni hogy az ilyen kicsi lányok minek akarnak még "felnötteset" játszani???? én nem szégyeltem akkor sem és ma sem 30 évesen, hogy majdnem 20 voltam amikor elvesztettem a szüzességemet...mi a tökért kell siettetni???? és ha meg beüt a baj akkor meg pánikolás van...pfff... anyám mindig azt mondta amikor hülyeségen járt az eszem (bármilyen téma) hogy előbb gondolkozz aztán cselekedj!!! és való igaz ki hogy elmélkedik a kérdéssel: szüz vagy vagy nem vagy szüz?? a szüz hártya is egy igen összetett "dolog". és ha már itt tartunk egy buliban kell megujjaznia annak a gyökérnek???(már bocs) nem vagyok tisztaság mániás nehogy azt vélje gondolni valaki hogy most ezt azért irom de bakker vannak bacik és egyébb cuccok amik igen károsak lehetnek egy olyan helyen ami egy nönek a legintimebb testrésze... legalább akkor otthon tettétek volna nyugis tiszta körülmények között
2012. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

"oke, h nem ment el, viszont van sperma elotti valadek is, ha jol tudom...nah mind1, olyan rossz, ha kinevetik az embert, pedig csak tanacsot szeretne kerni..."


Nem nevetünk ki, csak én pl. azt nem értem, hogy ha ennyire alapvető dolgokat nem tudsz, akkor miért hagyod,h megujjazzanak. Egyébként kizártnak tartom,h teherbe estél.

2012. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Megujjazták,de még mindig szűz?Akkor hogy is van ez?
2012. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha előtte a barátod nem ment el, hogy esetleg az ujjára került volna sperma, akkor biztosan nem vagy terhes.

Hát tudod, először én is azt gondoltam, hogy milyen buta kérdés ez, de aztán eszembe jutott, hogy én is voltam hasonló helyzetben 17 évesen, késett ráadásul a mensim utána és be voltam parázva hogy terhes lehetek. Mai eszemmel 34 évesen már tudom, hogy ott abban a helyzetben 100 százalék hogy nem eshettem volna teherbe. És bármennyire is tudtam már a dolgokat hogy hogy működnek, bizony olyankor egy lány mégis be tud parázni.

Ha szexre kerül a sor, nehogy elfelejtsed a védekezést!!! De ha nagyon fiatal vagy akkor meg ne siess légyszi!

2012. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Háát a kedves kérdező nem nagyon akar válaszokat adni! :(
2012. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na igen főleg arra hogy honnan volt neki eseményutáni tablettája.(?)
2012. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ki hogyan értelmezi a szüzességet, ha szigorúan vesszük, a nők harmada az óvodás korában túljut a szűzhártyája elszakadásán, akkor már tényleg nem szüzek? Vagy nekem a 2.aktus fájt és véreztem utána, az első nem, mert akkor nem szakadt át teljesen, mégsem mondtam az " első " után h még szűz vagyok...

bocs az off miatt



Kedves Kérdező:


Lassítanod kellene a tempón, nem vagy felkészülve erre. A fiúval beszéltetek erről? Mert:

-ha nem mertél, akkor nem ő a megfelelő partner

-ha igen, akkor ő is nagyon gyerek még..


"ujjóvszer" nem véletlen nincs. Csak akkor leszel terhes valakinek az ujjától, ha rendkívül felelőtlenek vagytok, de van olyan aki így akar a férfi tudta nélkül teherbeesni, nem szokott sikerülni...

(honnan sikerült eseményutánit szerezned? főleg egy ilyen történettel...)

2012. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!