Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szuz vagyok meg, de par napja...

Szuz vagyok meg, de par napja egy buliban megujjazott a baratom. A többit lentebb?

Figyelt kérdés
Nem ment el vagy semmi ilyesmi, de felek h esetleg valamennyi sperma akar felkerulhetett a kezere. Persze ez nem biztos, de sotet is volt, ittunk is, nem figyeltem ra. Utana 24 oran belul bevettem egy esemeny utanit. Kicsit parazok nehogy terhes legyek, vhogy nem ilyen modon szeretnek. Szerintetek mennyi eselye van?
2012. jan. 27. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
a kerdesedbol az derul ki hogy fiatal vagy meg az ilyesmihez...maradj is meg szuz egy ideig...
2012. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak megujjazott,h került oda sperma? Vagy a barátod keze mindig spermás? Nem értem. Neked nem nagyon kéne még ilyen dolgokat csinálni.
2012. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó ez nagyon jó!!!!Kicsi lány!Ha nem ment el vagy semmi ilyesmi akkor hogy a búbánatba kerülhetett sperma a kezére????Vagy ha láttad a spermát a kezén,elkezdenék gondolkodni,melyik haverjával volt bent a slozin:))
2012. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
olvass utana ezeknek a dolgoknak. DE valoszinuleg nem lesz problemad.
2012. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Azt írod még szűz vagy.DE ha megujjazott a barátod,tehát feldugta az ujját a hüvelyedbe akkor már nem vagy szűz!És terhes is csak akkor lehetsz ha sperma kerül a hüvelyedbe.Magyarán szüzen nem lehetsz terhes,ha csak nem a szentlélektől.De gondolom nem vagy több 14-15évesnél.
2012. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg kérdező, hány éves vagy?
2012. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
oke, h nem ment el, viszont van sperma elotti valadek is, ha jol tudom...nah mind1, olyan rossz, ha kinevetik az embert, pedig csak tanacsot szeretne kerni...
2012. jan. 27. 21:19
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy gondolom (30 évesen, 1 gyerekkel és 1 pocaklakóval), hogy nem vagy terhes. Szerintem a tabletta is felesleges volt, de miután azt is bevetted, biztosan nem leszel terhes.


Annak idején én is aggódtam ilyenek miatt... De a fogantatáshoz azért több testi kapcsolatra van szükség.

2012. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Kicsi lány!

Felvilágosítalak! Te már nem vagy szűz!!!

2012. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, tehes 100 hogy nem vagy és nem is leszel ettől, és még szűz vagy. Vagy ki hogy értelmezi.
2012. jan. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!