Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki gyed-en van az elmehet...

Aki gyed-en van az elmehet táppénzre?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Gyedről nem lehet elmenni táppénzre, hiszen a fizetésed X %-át kapod gyermekgondozási díj gyanánt a gyermek 2 éves koráig.
2008. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Hogyan lehetne?Hiszen így is otthon vagy,és nincs más dolgod mitn a gyermekedet nevelgetni.
2008. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem, hogy mit kérdezel? A gyed összegében ugyanannyi (közel legalábbis) mint a táppénz, és így is otthon vagy a babával, meg úgyis...
2008. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na úgy látszik hogy hogy az előttem szólók nem tudnak pár dolgot ezekszerint. Épp a mai kérdések között is valaki ezt kérdezte.

Elmehetsz táppénzre ha visszamondod a gyed-et.

Hugom fia 2 éves lesz májusban és most újra 11 hetes terhes. Ha visszamondja még előtte a gyed-et, mielőtt elkezdenék utalni a gyest és elmegy táppénzre akkor több pénzt fog kapni mint gyest! Hülye is lenne fele annyi pénzért otthon lenni.

Járj utána azért te is. Persze a munkaviszonynak fent kell álnia jelenleg is.

2008. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a táppénz magasabb lenne mint a gyed mert a táppénz nincs maximalizálva, míg a gyed igen.De akkor miért nem így csinálja mindenki?
2008. ápr. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!