Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sterilizáló az nagyon fontos?

A sterilizáló az nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Olvasom itt több helyen is , meg, hogy a korházba is viszik magukkal! Világosítsatok már fel erröl! Első babámat várom. De nekem nincsen ilyenem. Nem elég kifőzni a cumt, cumis üveget, mellszívót? Még cumis üveget nem is vette, ha lesz tejem akkor is kell? 33 heteske.

2012. jan. 27. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A korházban van sterilizáló...felesleges venni mert ha jol szopizik a babád felesleges a cumi...
2012. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%

Egy cumisüveget vegyél mert ha lesz sok tejcsid és valahova mész a tejcsit magaddal viheted és abból megetetheted. Egyébként is 2 hetes korától K és D vitamint kell neki adj. A D-t minden nap. A kiskanalat is le kell sterilizáld amivel beadod neki....a mellszívót szintúgy akármilyen egyszerű szerkezet is legyen. Az pedig azért jó, mert nekem pl már a kórházban is kellett mert hatalmas csomókba állt a tej és belázasodtam...

Picúromnak gondjai voltak a szopizással is és visszaesett a súlya hiába volt külön szoptatási tanácsadóm.....hatalmas segítség volt a mellszívó és a hozzátartozó cumisüveg. Nekünk a mellbimbóvédő is hatalmas szerencse volt hogy vittem magammal. Egyszerűen hiába rászívott picur nem reagált a cicim és nem lett bimbós...nem tudták a tanácsadók se belegyömöszölni a szájába bárhogyan próbálták...aztán mondták, hogy bimbóvédő kéne..én pedig mondtam, hogy itt is van:D Azzal egyből tudott...


Ezeket csak azért meséltem el, mert mind mind olyan eszközök amiket le kell sterilizálnod. Minden nap rengetegszer használhatod. Ha úgy érzed lesz erőd ki is főzheted. De megmondom őszintém, hogy elismerésem annak akinek ez összejött. Első 2 hétben nálam anyukám főzött és hozott nekünk minden nap, örültem ha szabadidőmben pihenhetek. A szoptatás nagyon sok energiát kivett belőlem. Még ígyis hulla fáradt voltam, hogy mindenből elektromos terméket vásároltam a sterilizálóból is.


Minden jót a picúrhoz!

2012. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kimeritő válaszokat!

Mint már írtam is első baba és nagyon jol jönnek a hasznos tanácsok, így én nagyon sok hibát kitudok kerülni majd! Ezért is tettem fel ezt a kérdést. Biztosan én is nagyon fáradt leszek főleg az elején még azt sem fogom tudni mit hogyan csináljak. Aztán gondolom belejövök szépen és picit könyebb lesz. De a sterilizáló biztos megkönnyiti az életem majd.

2012. jan. 27. 15:47
 14/16 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, hogy az mindegy, hogy milyen fajtát veszek? Van 5 ezertöl 20 ezerig.
2012. jan. 27. 15:50
 15/16 anonim ***** válasza:
43%

Megmondom neked őszintén, hogy a mikrósat sosem használtam. Álltalában aventeset használnak. De én (laikus) mindet nagyon hasonló műanyag doboznak látom:D Nem hiszem, hogy ott lehet bármilyen hiba bármelyiket is választod. Az aventes a legelterjettebb de egy chicco is elég gyakori a babás konyhákban.

Az elektromosnál viszont hú....én először vettem egy momert nevűt....tápszeres lett a kicsim. nem bírta a kiképzést. Szerintem hamár elektromosban gondolkodsz akkor megéri aventet venni belőle. Az elektromos termékek ,,gagyibb" verziója hamar meghibásodhatnak. Nekem össze vissza világított a lámpája... A cumisüvegmelegítője pedig vagy forróra melegített a végére vagy sehogy!. Nem éri meg megvenni mégha fele annyi is mint egy komolyabb. Azóta digitális aventesre váltottam mind a kettőt. Ha ennyit nem szánsz rá akkor inkább vegyél egy jó mikrósat mint egy rossz elektromosat...

2012. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönö neked is!
2012. jan. 28. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!