Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik sterilizáló jobb?

Melyik sterilizáló jobb?

Figyelt kérdés
Vagyis egy van,egy mikrós,amibe kis víz kell,és betenni pár percre a mikróba,meg chicco folyadékom van.Szóval a kettő közül melyik a jobb,hatásosabb?A mikrós az gyorsabb ugye,a folyadékos pedig még benne áztatom,aztán elmosom alaposan...az több idő.Szerintetek?Vagy felváltva használjam majd?Nyilván a mellszívót,meg nagyobb dolgokat bele se tudom rakni a mikrósba,mert nem fér bele,de a kisebbeket,(cumi,cumisüveg..stb)azokat mivel érdemesebb?Elég lenne azokat is mikrósba?És milyen időközönként kell ezeket sterilizálni?Naponta hányszor?Köszönöm a válaszokat!(32h)
2010. jún. 22. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a mikrós tönkretett egy pár cuccomat, azóta Chiccot használok. Nem tart semeddig, van egy nagy edényem a pulton, benne a Chiccos viz és abban áznak a dolgok. Ha kell elöblítem és használom. Vagy elöblítek mindent és kiteszem a babák csepegtető edényébe száradni
2010. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mikróst használok,nagyon szeretem,a mellszivó is belefér,ha szétszeded,Mindennap egyszer használom,mig pici a babám,aztán majd csak heti egyszer.
2010. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)
2010. jún. 22. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van mind a kettő. Mivel sok tejem volt az elsővel, így naponta többször használtam a mellszívót , így biztos ami tuti minden alkalommal bedobtama mikrósba. Az Aventosba belefél minden. Orrszívóporszívót nem szabad mikrózni, mert tönkre megy ( azt általában chiccosba rakom vagy forralom) , a gumis cuccokkal viszont óvatosan a chiccosba ( 30 perc után vedd ki, ne ázzon egész nap), mert ellágyítja és hamarabb tönkre mennek. ( értem ez alatt a mellszívó membránját, szelepét...)Egyébként a folyékony sterilizáló jó egy áramszünet alkalmával is vagy utazásnál, kórházban...stb.
2010. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!