Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-hetes terhes vagyok! Mi...

37-hetes terhes vagyok! Mi lehet velem? Kicsit parázok!

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban,ideges,feszült, türelmetlen,nincs semmihez kedvem,dolgok játszodnak le bennem,egyszerüen elviselhetetlennek ézem magam!nagyon dagadt a lábam sok víz!a fejem is fáj,és néha hányinger is jelentkezik!ritkán megjön érzés is!ez lehet jósló? szerintetek meddig lesz igy???irjatok légyszi!!!köszönöm,
2009. máj. 29. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az időjárás keményen megvisel minket. Én is észrevettem magamon, hogy nincs türelmem semmihez. Pihennem kéne, de sajnos nem tudok, állandóan pörgök. Valamibe belekezdek, aztán otthagyom. Szóval, én is hasonlóan vagyok. 37 hetes km
2009. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!