Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előző szülésem 33 hetesen...

Előző szülésem 33 hetesen indult be, most a 30. hétben vagyok, kicsit parázok. Előfordulhat h megint koraszülésem lesz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok. Engem az érdekelne, hogy mitől indult be 33 hetesen a szülésed? Baj volt? Vagy miért jött ilyen korán a pici? Én 32 hetes vagyok és félek, hogy korábban jön, bár nincs panaszom, és 1 hete az UH-n is minden rendben volt...

Köszi!

2009. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom attól függ, hogy mitől indult be akkor a szülés.
2009. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia szerintem ne aggódj ,pihenj sokat,ne erőltesd meg magad

és minden rendben lesz!!!!



Jó egézséget kívánok és boldog babavárást!!!!

2009. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehetett a baj,egyszer csak fájni kezdett a hasam, görcsölni, és a méhszáj is kinyílt,pár napig vissza tudták tartani, de tovább nem sikerült.
2009. jún. 5. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Első szülésem 34 hetesen történt. Elfolyt a magzatvíz, nem tudni mitől. A második 38 hetesen, szintén elfolyt a magzat víz. A harmadik 39 hetesen szintén elfolyt a magzatvíz. Én is nagyon féltem, de nem indult korábban. Ne izgulj, minden rendben lesz. Nem törvényszerű az ismételt koraszülés.
2009. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat, gondolom az orvosod tudja, hogy az előző terhességed koraszülés volt, és ezek alapján ad utasításokat.
2009. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De a babával nem lett baj,ugye?? Én is 33 hetes vagyok,nyitva van a méhszáj,szokott fájni a hasam,pihenek sokat,de parázok én is...te is pihizz sokat,nem feltétlenül fogsz szerintem hamarabb szülni megint. Vigyázz magadra! :)
2009. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi gon a babával, minden rendben volt, és most is makk egészséges 4 éves kislány :)

Csak ugye az ember ezek után, fél egy kicsit...

2009. jún. 5. 11:08
 9/9 A kérdező kommentje:

És köszi a nyugtató válaszokat :)

Nektek is boldog babavárást!

2009. jún. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!