Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit kemenynek tunik a...

Kicsit kemenynek tunik a hasam (de lehet hogy csak parazok), ez normalis? 16 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
szia akeményedés az annak tűnik hanem azt érzed elég jól....ha keményedik valóban szedj magne b 6 ot nagyon jó rá...
2008. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi azt akartam h a keméynedés az nem annak tűnik hanem érzed....ha csak tapintod s nem érzed akkor az nem az
2008. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyamatos feszulo erzest erzek,foleg ha hanyatt fekszem.Ugy aggodom.
2008. dec. 15. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
semmi baj nem élesz ne stresszeld magad, előző voltam...lehet fronttól, vagy szalagok nyúlnak, méhed tágul baba nő...nem kell rosszra gondolni, de ha jobban fáj menj el ügyeletre ha úgy megnyugszol, magne b 6 ot szedsz??vegyél be kettőt.
2008. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi,hogy ilyen gyorsan valaszoltal!Magne b6 itt nincs,kulfoldon elek,de holnap majd keresek valami hasonlot a gyogyszertarban.Megegyszer koszi!!!
2008. dec. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!