Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3és fél hete szültem császárra...

3és fél hete szültem császárral! Már ugymond teljesen jol vagyok csak a vágásomnál keménynek érzem a hasam! Császármetszés után ez normális?

Figyelt kérdés
Olyan mintha bekeményedett volna a sebemnél v.mi belül!Más császárosnál is igy volt vajon!
2008. jún. 15. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
minden vágott műtétnél előfordul, a bőr így gyógyul belül is keletkezik rajta heg , azt érzed keménynek.
2008. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!ÍÉn kétszer szültem császárral, legutóbb fél éve, és a mai napig érzéketlen a heg körül egy picit a hasam.Úgyhogy szerintem belefér.
2008. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak kérdezni szeretnék,hogy mennyi idő alatt jön rendbe az ember.Valószínű engem is vágnak-faros a babám és nagyon félek,első terhességem és szerettem volna "természetesen megszenvedni"érte,de úgy néz ki ez csak művi uton fog menni,ezért kérdezném ,hogy milyen volt.Örülnék ha esetleg megosztanád a szülésedet és az utánna való heteket,hogy hogy érzed magadat most.megkööszönném:)Akár priviben is annak örülnék.36hetes aggódó kismama

2008. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 4 és fél hete szültem császárral.

A keményedést a zsírréteg okozza ami a hasadon van.A sebgyógyulás nehézkesebb a zsíros részeken és begyulladhat.Jegelni kell napi 3* 15 percig legalább.

Bár ezt az első perctől kellett volna,nekem az orvosom azt mondta.Én jegeltem is,két hét után rendben lett a sebem.Én még Aloe First spray-t fújok rá mert az is elősegíti a gyógyulást és a heget is elhalványítja.Jegeld szorgalmasan,mert nem lehet beleményedv a seb.Ha nem múlik akkor irány az orvos.

2008. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs,elírtam:bekeményedve
2008. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot akkor jegelni fogom mert még mindig be van keményedve a sebemnél:(!
2008. aug. 1. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Javult az állapotoda jegeléssel?Jobban vagy?
2008. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!