Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz időn túl de ilyen a...

Igaz időn túl de ilyen a qupido tesztem! Vélemények? Tapasztalatok? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 29. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az bizony két csík! :) Én a Lilly teszttel jártam hasonlóan, valószínű túl türelmetlenek voltunk és korán próbáltunk tesztelni. Pár nap múlva már egyből előjött a két csíkom, szóval ne aggódj, vagy ha mégis, irány a doki. :)
2009. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez két csík. Mennyi idő után jött elő? Csinálj még egyet a holnap reggeli vizeletből! Sok sikert! ;)
2009. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez bizony baba nekem is ilyen tesztel van egy gyonyoru mindjart 3 eves kislanyom,csak tul koran teszteltel mostani terhessegemnel kivartam az idot es egybol ket eros csik jott ki. Gratula
2009. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is így nézett ki, talán korai volt, mert az elmaradt menszi után 2 nappal csináltam. De már kimutatta...2hónap múlva szülök! :o)

GRATULA!

2009. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű pzitiv!

Gratulálok.

2009. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez biza ++++++!!!! :)))))

Nekem is úgy volt, h mikor megcsináltuk reggel 5kor, nem akart két csík lenni (előző nap másik teszttel egyértelmű volt), 6kor már halványan de két csík volt, 2kor hazajöttem munkából és egyértelműen ott volt a két csík. Ha halvány is , de ott van! :))))

Üdv.: 25 h pocis

2009. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Babás lettél?
2009. aug. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!