Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok.160g-o...

25 hetes kismama vagyok.160g-os szénhidrát diétára fogtak,8.3-as cukrom miatt. Hol lehet kész étrendeket találni a neten?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Hirtelen ezeket találtam, de nézelődj a googleval sokmindent lehet találni.

De a dietetikusnak adnia kéne egy kis füzetet, ami tele van táblázattal, tartalmazza az összes étel szénhidrát tartalmát és nem kevés kész receptet, napi összeállított étrendet.

Az alapokat a cikkekből is megtudod, és légy kreatív:-) (alap: reggel 1 szelet kenyér, sonkával kevés vajjal, zöldséggel, 10 órai joghurt, ebéd natúr hús párolt zöldséggel, főzelékkel, uzsira gyümi, vacsi vagy a reggeli, vagy az ebéd. Egy héten 1X egyél krumplit, rizst, tésztát, a többi nap zöldségköret. Tojást 3-at egy héten. Ne egyél sütit, tortát, mézet, lekvárt, üdítőt, banánt. Reggelire soha ne egyél tejterméket! És ne koplalj, ha úgy érzed éhes vagy, konzultálj dietetikussal! Votl már aki elájult a hirtelen diétától!!! )

Nekem 8,4 lett a kétórás cukrom, nem diétázom, csak odafigyelek. Letetttem a tiltott dolgokat, és figyelek, hogy mennyi kenyeret eszek és milyen köretet, de nem számolgatok. Tökéletes a cukrom, evés után is max 5,3.

Ne félj, nem lesz semmi baj!!

2008. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!