Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok, tegnap óta...

35 hetes vagyok, tegnap óta nem éreztem a baba mozgását ma reggel a védőnő megnézte a szívhangot és rendben volt. Kell e aggódnom?

Figyelt kérdés
Azt mondta,hogy biztos úgy fordult h nem érzem nagyon meg már túl kicsi a helye és nem kell aggódnom.Szerintetek? Nektek mik a tapasztalatotok?
2008. ápr. 3. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sincs gond :) ne aggódj. Ilyenkor már kevesebbet mozognak.

én 32 hetes vagyok, de nekem még nagyon is mozog, ami néha fáj is. Kisfiút várok és gondolom fitogtatja az erejét :) Nekem is azt mondta a védőnőm, hogy majd az idő előrehaladtával kevesebbet fog. Gondolom számolod a magzatmozgást és ha nincs meg a napi 10, akkor beszélj az orvosoddal. De én ismerek olyat, aki azt mondta, hogy az utolsó hónapban szinte alig érezte a babáját, már sokszor a legrosszabbra gondolt, de a doki megnyugtatta, hogy csak lusta ....

Minden jót. :)

2008. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Nekem volt olyan napom is hogy nem mozdult, engem már a frász kerülgetett. Egyre kisebb a hely, nem tud már olyan aktívan mocorogni mint eddig és rájöttem az apróbb mozdulatai napközben már fel sem tűnnek nekem. 37 hetes kismama
2008. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap én sem éreztem,este már aggódtam is,mert valamikor egész nap mocorog.Rájöttem,hogy akkor ilyen,ha front van,őneki sem jó!Én is ebéd után 2 órát aludtam,pedig nem jellemző rám mostanában.

Ma már többet ficánkol,és én is fittebb vagyok.

27 hetes kismami

2008. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,ma már jobban érzem,de nagyon tudok ám aggódni.Én is azt figyeltem meg,hogy a kisebb mozgásokra már nem nagyon figyeltem,na de most éberebb vagyok...Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok.
2008. ápr. 3. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!