Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan álmos vagyok. Ha...

Állandóan álmos vagyok. Ha csak negyed óra szabadidőm van akkor is lefekszem és el is alszok. Mit tegyek ellene? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Velem ugyanez volt a terhesség elején. Semmi tünetem sem volt csak az álmosság. Kb. a 10-11. héten enyhült.

Jó babavárást!

2008. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyan az volt mint az előttem szólónál! Semmi más csak az álmosság, aztán fáradtság. Aztán 11-12 hét körül teljesen elmúlt!

Kitartás! Gratula!

2008. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok,de mondhatom álmosabb vagyok,mint az első hetekben,akkor is éreztem h jobban fáradok,de most alig tudok kikellni az ágybol.Este már 9 után bealszom,és reggel 7.30kor alig tudom kinyitni a szemem.Szoval nem tudom,mindenkinél más.Lehet te meguszod.Nem tudom.
2008. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél ellene semmit, aludj, amikor jól esik, a szervezetednek most erre van szüksége! Az első harmad így telik el, a második harmadban (kb. 13. héttől) nem lesz szükséged napközben alvásra, és az utolsó 3 hónap megint aluszékony leszel.
2008. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az első 3 hónapban állandóan aludtam én is, ha nem akkor éppen rókáztam. Szép fokozatosan elmúlik. Mostanában is néha rám jön, hogy csicsikáznék délután, de inkább elfoglalom magam valamivel, mert akkor éjszaka nem tudok aludni.

28 hetes kismama

2008. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!