Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rémesen rosszul vagyok, ez...

Rémesen rosszul vagyok, ez természetes?

Figyelt kérdés
Hét hetes vagyok és egyre rémesebben érzem magam.Hányiger, szédülés, rossz közérzet, heves szívdobogás,hőemelkedés.Tegnap kicsin múlt, hogy nem ájultam el.Csak feküdtem a kövön a wc-ben és vártam a végét...Van még valaki így, vagy rohanjak orvoshoz?Nyugtassatok meg...
2008. ápr. 2. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Mindenképp menj el orvoshoz,vagy legalább beszélj vele telefonon.Esetleg ha már van védőnőd őt is felhívhatod.Azért szerintem nem izgulj,ezek "természetes" tünetek.Sokan el is ájulnak rendszeresen.Egy ismerősöm volt ilyen ájulós,egyik pillanatról a másikra összeesett.Kellemetlen,de pár hét alatt elmúlik.Egyszer-kétszer én is úgy éreztem,mindjárt összeesek,alig kaptam levegőt,szédültem,gyenge voltam,stb,de pár perc után jobb szokott lenni,főleg ha le tudsz ülni vagy feküdni ilyenkor.Hányni meg szinte végighánytam a 13. hétig,aztán elmúlt.Szóval szerintem nem izgulj,de azért beszélj a dokiddal.Szerintem meg fog nyugtatni.Gratula a picihez!:)

26 hetes kismami

2008. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, nálam ugyan ez volt. Az elején kétszer is elájultam.Iszonyú hányingerem volt és sokat hánytam is.Már kezd jobb lenni, de még néha most is úgy érzem mindjárt össze esek. Nekem sajnos a B6 nem segített. A babával minden rendben. 16 hetes kismami
2008. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Édesek vagytok.:)Köszönöm.A dokim mindig úgy siet...

A baj az, hogy így nem nagyon tudok dolgozni.Mégse rókázhatom le az ügyfelet.:)

2008. ápr. 2. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy extra alacsony lett a vérnyomásod, ihatsz napi 2 kávét (hidegen nincs szaga!), vagy fekete teát. Hányinger sajnos lassan múlik, én az első 3 hónapban rendszeresen fogyok 5-6 kilót, annyira rosszul tudok lenni, kb 12. héten kezd múlni fokozatosan... kitartás!!!
2008. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! A 7. héttől a 12-ig ugyanígy voltam. 5 hétre betegállományba mentem. Én sem tudtam volna dolgozni. Beszélj a dokiddal, bár engem a háziorvos vett táppénzre. Sztem te is elmehetsz a házidokidhoz.

Utána még hánytam néha, mostanra múlt el teljesen. KItartás nemsokára felhőtlen lesz a boldogság, és menni fog a meló is:-))

17 hetes kismama

2008. ápr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kitartás,én is rosszul birtam az első 3 honapot,már sirtam is,mindenem fájt,rossz kedvü voltam,stb.De a 13 hét után fokozatosan jobban lettem,most már örülni is tudok mindenek,még a szép napsütésnek is.Jo babavárást!!!16 hetes kismami
2008. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 10,5 hetes vagyok, de sajna már a 6. hét óta pocsékul vagyok, nagyon erős hányinger egész nap, hébe-hóba hányás is van sajnos, nagyon erős fáradékonyság. Ájulás még nem volt, de a tüneteid tök normálisak, tudom, gáz, főleg annak, aki dolgozik, én is ügyfelezek egy bankban és néha nagyon kellemetlen az émelygés, de majd elmúlik, legalábbis ebben reménykedek :) Kitartást!
2008. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm.Már attól jobban érzem magam, hogy nem vagyok egyedül.:)Minden jót nektek.
2008. ápr. 3. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!