Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok!...

Manóka86 kérdése:

35 hetes terhes vagyok! Lehetséges hogy olyan tüneteim vannak mint a terhesség elején?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 11:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
én március 7-re vagyok kiírva!!szerintem én is hamarabb fogok szülni!!nekem a derekam szokott iszonyatosan fájni!néha alig tudok lábra állni!nekem is nagyon keményedik a hasam pedig szedem a magne b6-ot!és amikor csak tudok pihenek!
2012. jan. 21. 13:58
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Masodik valaszolo vagyok: de jo, te is marcius 21re vagy kiirva. : ) Akkor ugy latszik, tenyleg normalis ez a nagyfoku faradtsag, almossag.
2012. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10.válaszoló vagyok:) nemtudom ti hogy vagytok vele de én már nagyon túl lennék a terhességen hát nem egy leányálom. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz.
2012. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10. valaszolo! Megertelek es hasonloan erzek. Most lattam, h neked kulso belso mehszaj nyitva van. Fekszel non stop emiatt? Elso gyerek lesz?

Nekem nagyon faj a hasam, de regota, es emiatt borulok ki neha. Ujabban mar mensisen is, nem tudom meddig fogom igy huzni.

2012. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
10.válaszoló!neked első gyerek??egyébként én is hamarosan megszülnék már!!nem egyszerű!
2012. jan. 21. 16:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Első baba. Voltam kórházban 29hetesen visszatartàson és ugy jöhettem csak haza, hogy szigorúan fekszem. Csak wcre és zuhizni kellhetek fel. Nemtudom meddig huzom még elég sokat görcsölök, keményedek. Panangint szedek sokat javít a helyzeten de így se tökéletes.
2012. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!