Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok!...

Manóka86 kérdése:

35 hetes terhes vagyok! Lehetséges hogy olyan tüneteim vannak mint a terhesség elején?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan milyen tunetek? Mert terhesseg elejen is mindenkinel mas mas tunetek vannak.
2012. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
konkrétan olyan vagyok mint egy mosogatórongy!!szédülök,nincs erő bennem!!állandóan feküdnék!!
2012. jan. 21. 11:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
En csak 32 hetes vagyok, es en is igy erzem magam nagyjabol. Szerintem termeszetes. 3. trimeszterben jelentkezhet angyfoku faradtsag. Ha teheted, pihenj sokat! Vernyomasod merted? Mert en pl azert nem szedulok.
2012. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nekem folyamatosan 100 alatt van a vérnyomásom!!próbálok pihenni amennyit csak tudok de két gyerek mellett elég nehéz!!mindig zaklat valamelyik és soha nem egyszerre!!:)
2012. jan. 21. 11:15
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, nekem csak 1 van, es meg igy is nehez a pihenes. Az jo viszont, h nem magas a vernyomasod. En is neha annyira faradt tudok lenni, h erzem, elalszom labon. Szerencsere ejszaka tudok aludni. Neked mar nincs olyan sok, kitartast! Gyenge kavet probaltad? En minden nap iszom egyet, ha nem, nekem is 100 alatt lenne a vernyomasom, igy is max 110.
2012. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
legutoljára kávéval mentem a védőnőhöz,felsétáltam a harmadikra és igy is csak 80/75 volt!!azt mondta egy gyereknek magasabb a vérnyomása mint nekem!!neked lány/fiú lesz??
2012. jan. 21. 11:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiu lesz. Neked? Az elso kislany, es teljesen amskepp voltam vele. Ebben a korban meg versenyt tudtam volna futni. Most meg alig elek.
2012. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nekem lány lesz megint!az első fiú a második lány!!de ez is teljesen más mint az előző kettő!!vele dolgoztam,két költözésen túl vagyok úgyhogy elég erős lány lesz!!mikorra vagy kiírva?
2012. jan. 21. 11:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Marcius 21re. De nem hinnem, h addig huzom. Nekem ez a terhesseg remalom, sajnos. Koraterhesseg ota faj a hasam, most ez megint eldurvult. Nehezn viselem, es felek a koraszulestol is. Kislanyomat 35 hetre szultem, varatlanul, mert minden rendben volt. Ez most annyira mas, neha alig birok jarni a hasfajastol. Kemenyedek is rendesen.


Te mikorra vagy kiirva? Latom, te jol birtad ezt a terhesseget.

2012. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy közbeszolok. 32hetes vagyok de én is nagyon fáradt vok állandoan aludnek. Dokim azt mondja ez természetes a vége felé visszajönnek az első trimeszter tünetei. Én is márc. 21re vok kiírva kisfiú lesz, de sztem előbb jön egy ujjnyira nyitva vagyok külső belső méhszáj.
2012. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!