Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskemétiek Dr. Csuka Ferenc...

Kecskemétiek Dr. Csuka Ferenc milyen árakkal dolgozik a magánrendelésén?

Figyelt kérdés
Véleményeket is írhattok róla az is érdekelne.
2012. jan. 21. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Én Horti Tamás doktor úrhoz járok, így kérdésedre nem tudok válaszolni. Viszont örülök, amikor Kecskeméti kismamákkal lehet kommunikálni, hány hetes vagy? Tudod már, hogy mid lesz? Én ma töltöm a 11hetet. 2. babám lesz, van már egy 3 éves kisfiam. Hogy visieled a terhességet? Én már jól vagyok, már azt várom, hogy a 12, meg a 16 hetes vizsgálatok lemenjenek és utána már sokkal nyugisabb az ember, mert ugye addigra már lezajlanak a genetikai cuccok. Jó babázást!üdv dóri
2012. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod.Még csak "dolgozunk" rajta de még nem jött össze.... :(( Úgyhogy azért nyomozok még az orvosok után :)
2012. jan. 21. 12:59
 3/7 anonim válasza:
100%

Én Kecskemét melletti kismama vagyok. Mi a kis Tankóhoz járunk, egy helyen rendel a Csukával. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Remélem hamarosan összejön a várandósság.

26hkm

2012. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is Kecskeméti vagyok és 26 hetes kismama, második babámat várom, van egy 4 éves kislányom. Megpróbálok infókat gyűjteni, ha megtudok valamit akkor írok ide :) Nekem is az orvosom a kis Tankó, ő is nagyon jó orvos.
2012. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én a lányomat is Dr Csuka Ferencnél szültem, és most is nála fogok. Magánrendelésen, első alkalommal 7-et kért, utána ahogy járok vissza6-ot. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, nagyon lelkiismeretes és nagyon jól érti a munkáját.A legjobb példa erre, hogy szülés után6-os szobában feküdtem. Egyedül nekem volt ő az orvosom. Az összes szobatársam nem tudott ülni, meg panaszkodott h fáj a varrat, nekem pedig semmi bajom nem volt, sőt törökülésben szoptattam. Nem is fájt a varrat egy csöppet sem. Sőt mikor beindult a szülés, délelőtt a kórházban nst-n voltam, ott megbeszéltük, hogy ő megy a rokonokhoz vidékre hétvégén, és ha véletlen szülök hívjam fel és ő jön azonnal. Hát persze hogy pont akkor indult meg a szülés. Hajnali 2kor hívtam fel, és 7:30kor már ott volt velem. Szóval szerintem jó doki.
2012. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én is a kis Tankóhoz járok, és szerintem a legjobb.. :)

Multhéten bekellett mennem a korházba mert begörcsöltem, és Csuka volt ügyeletben. Hát nekem nagyon nem volt szimpatikus, mert azt éreztette velem, hogy mi a fenének jöttem ide, mikor nincs semmi bajom.. Neekm nem volt szimpatikus.

Lehet, hogy csak én fogtam kis rossz napján, és amugy egy nagyon rendes ember, és jó doki, de nekem első benyomásom ez volt...

2012. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Horti Tamás dokihoz járok. Első gyermekem is nála szültem 3 és fél éve. Most a 2.-at várom. Nagyon meg voltam vele elégedve. Én elég aggódós voltam és csomószor felhívtam mindenféle hülye kérdéssel, de mindig türelmesen és kedvesen válaszolt, a rendelője állati pöpec, a legmodernebb ahol valaha is jártam, képet is mindig ad a babóról kérés nélkül. 10 000Ft, de nekem megéri. Amikor a fiamat szültem, veszélybe került mert esett a szívhangja és gyorsan és helyesen döntött kb 10perc múlva kikapta császárral a hasamból és egészségesen született 10apgarral. Szóval vészhelyzetben higgadtan de gyorsan és jól cselekedett, így nekem megnyugtató, hogy hozzá járok. Mondjuk most annyira nem izgulok, mert a 2. progi császár lesz, de az a lényeg, hogy Horti dokiban megbízom maximálisan és bátran ajánlom.Ja és a vizsgálatai annyira fájdalommentesek, hogy észre sem vettem szinte mikor a rákszűrést csinálta. Sok sikert a babóóóóhoz!
2012. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!