Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség korai szakaszában...

A terhesség korai szakaszában összeszedett megfázás okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
Kétszer vetéltem el. Mindkét alkalommal az 5. héten nagyon meg voltam fázva, és a 6. hétre elhalt a baba.
2009. máj. 27. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is mért ne akkor lettem volna megfázva mikor megtudtam hogy terhes vagyok.Nekem nem lett semmi bajom.Igaz lázam nem volt.Neked van?Mert azzal állítólag vigyázni kell.Ha orrod elvan dugulva akkor tengervizes orrsprayt használj.Nem rögtön,de hatásos legalábbis nekem.Jobbulást.Az orvosodnak szól szerintem mindenképp.

16 hetes km.

2009. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom! Igen,a vírusfertőzés az egyik oka a korai vetélésnek. Minden jót neked a következő terhességnél.
2009. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen influenzás voltam,semmi bajunk nem lett belőle.

Vagy hormonprobléma vagy pedig olyan rendellenesség okozhatta a vetélést,ami az élettel összeegyeztethetetlen lett volna.


22hetes

2009. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!