Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Ti mit szóltok...

Kismamák, Ti mit szóltok ahhoz, hogy a fizetésünk felét befizetjük az államnak, és amikor teherbe esünk magán orvost kell fizetnünk alkalmanként 6-10 ezer Ft-ot, hogy ember számba vegyenek?

Figyelt kérdés

Mert a kórházban talán még belénk is rúgnak, hogy Te marha, hagyjál már minket békén, Én nem vagyok senki, azért mert babát várok... Életem legnagyobb álmát.. Na mindegy...

Tegnap voltam utoljára a magán dokimnál (8ezer/alkalom) 34 hetesen és azt mondta, hogy az alkalmankéti összeg 10-szeresét kéri, ha azt szeretném, hogy ott legyen a szülésnél. A legfelháborítóbb ez volt: "Ha nem tudják kifizetni ezt az összeget akkor felejtsük el egymást!"

Úgyhogy mivel mi nem tudjuk kifizetni, már csak a kórházba fogok menni 36. héttől NST-re. Innentől kezdve a doki szerint fel is fordulhatok!!!

Mit szóltok Ti ehhez?


2009. máj. 27. 15:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Teljessen igazad van. Az én dokim se mondtott még árat, de én nem is kérdezem, ha majd ő mondja magától, akkor eldöntöm, hogy megéri e az árát (én is fizetek havonta 9000-et a rendelőjében, ahol még az Uh gép is egy öreg roncs). Ha nem mondd semmit akkor én is 30.000-re gondoltam, hogy adok neki, ha kiköti, hogy ő mennyit kér, akkor nem fogom behívatni a szülésnél, majd szülök az ügyeletesnél, akinek ugyanolyan felelőségtudattal kell ellátnia (különben a betegjogi képviselőhöz lehet fordulni, ami pénzbe se kerül)mint a saját dokimnak. Max. ha megkérdezik miért nem hívatom, közlöm majd, hogy mert nincs 100.000 ft-om a (amár kiadott másik 100.000 ft-on kívül)doktornőnek.
2009. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

igen,kell időpontot kérni a nyíregyi kórházba nst-re.

a doki monogrammja,akiről írsz nem A.G.? véletlenül??

ha igen,ezt én is hallottam,hogy ennyit kér.

én is egy nagy tekintélyű dokihoz járok itt és nem kért pénzt,adok amit adok.

magánrendelése:9000ft.

2009. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

18:21-nek:

A monogramja a dokinak S.A.

Neked ki az a nagy tekintélyű doki, aki nem mondott tarifát?

2009. máj. 27. 19:46
 34/34 anonim ***** válasza:

Dr.Fábián Antal.

nagyon jó doki,igaz a magánrendelése 9 ezer,de szüléskor ahogy te gondolod,annyit adsz.

Genetikus!tapasztalt,kedves orvos.

csak ajánlani tudom!!!

osztályvezető főorvos a szülészeten.

2009. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!