Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan akinek egyáltalán...

Volt olyan akinek egyáltalán nem volt tünete? De tényleg semmi? és csak akkor kezdte el érezni a terhességet amikor nőtt a hasa és mozgott a baba? Ja és ti mennyi ideig tudtatok hason aludni? Hány hetes kor után vált kényelmetlenné?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 10:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
7hetes vagyok.köszi a válaszokat!csak mondom nagyon furi hogy nincs tünetem.de lehet fog ez változni...
2012. jan. 19. 10:36
 12/20 A kérdező kommentje:
ja amugy a mensim nem jött meg persze,de úgy értettem hogy azon kívül a tünetek nincsenek meg mint sok más várandósnak.
2012. jan. 19. 10:38
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi tünet, 4. hó környékén fájdogált kicsit a mellem, de ennyi. Persze akkor már tudtuk, hogy jön a baba, ahogy késett a mensi megcsináltam a tesztet.

Én addig aludtam hason, amíg nem kezdtem kerekedni. (kb. 4 hó). Utána is tudtam volna még, mert nem volt nagy (akkor még) a pocakom, de a tudat alattim nem engedte. :)

2012. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A 7. hétig nekem se volt semmi tünetem a mensi elmaradását leszámítva. A 8. héten kezdtem sajna hányni, nem gyengén:(


Most 12. hetes vagyok, sajna még mindig hányok, viszont simán alszom hason. A cicim néha sajog egyet egyet, és ennyi.

2012. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszi a komikat!várom a többi tapasztalatot!
2012. jan. 19. 11:12
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 7 hetes vagyok, tünetem többet eszek, semmi más, talán este előbb elalszom.

3.baba lesz, egyikkel sem volt semmi tünetem, egyetlen egyszer sem hánytam velük.

2012. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a 7. héttől a 10. hét végéig hánytam minden reggel. Volt hogy csak feküdtem a fürdőszoba kövén egy órát, mire végre sikerült hányni. Olyankor igazi megkönnyebülés volt. A mellfájdalom nekem azelőtt elkezdődött, hogy tudtam volna,hogy terhes vagyok. Ekkor lehettem olyan 2-3 hete terhes. Amíg feküdtem az is elviselhető volt, de amikor reggelente felültem az ágyban iszonyatosan fájtak, aztán ez is elmúlt úgy a 10. hét környékén.
2012. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

ketteske vagyok:D

Nkem nem fájtak a melleim se, egy kicsit eresek lettek, láthatóan megnőttek, de fájni soha nem fájtak.. Szerintem ez nem befolyásolja a későbbi szoptatást, mert az enyémek nagyon sokáig, 2 éves korukig szopiztak...

Gratulálok! Örülj, hogy nem kell átélned a sok kellemetlen tünetet. okkal jobb így, hogy nincs panaszod, mint mondjuk végighányni az első heteket...

2012. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Első terhesség: csak a cickóm fájdogált, de az is csak ha ráfeküdtem (amikor már feküdtem rajta nem) és zuhanyzáskor ésa z első pár hétebn fáradékonyabb voltam. Akkor kezdtem el elhinni, hogy babát várok, amikor végre elkzdtem érezni a mozgását a 19-ik hét környékén. Nem emlékszem pontosan meddiga ludtam hason, de olyan 20-on X-ik hétig az biztos.

második baba: hasonló, de most már elhiszem, hogy babát várok, igaz pár napja érzem is a mozgását. Holnap kezdem a 17-ik hetet és még simán hason alszom, alig van pocakom.

2012. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket!és gratula mindenkinek a babához!
2012. jan. 19. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!