Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mehetek dokihoz?

Mikor mehetek dokihoz?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok. (a baba szerintem még 6 hetes lehet, mert egy héttel később volt pé-m, mint a 14. nap). szeretném már tudni, hogy minden rendben van-e, viszont túl korán sem akarok menni. mit javasoltok? előre is köszi!!
2008. ápr. 2. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

én ötödik héten mentem dokihoz, nem mondta, hogy korai.

a 7.héten elméletileg már van szívhang is.

sok sikert

2008. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem jövő héten már mehetsz, és valszínűleg már szívhang is lesz:)mióta tudod? mivel teszteltél, és mikor? mennyit késett? mindenre kíváncsi vagyok. mit éreztél?
2008. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 7 hetesen mentem, én akkor teszteltem, és egyből mentem dokihoz, nehogy baj legyen. Nekem már volt szívhang, és 9,4 mm-es embrió is ott volt már. Ha jól számoltál és 7 hetes vagy nyugodtan menj dokihoz. Gratula a babához 37 hetes kismama
2008. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a baba tuti nem a mensi utáni második, hanem a harmadik héten lett meg.. így bár hét hetesnek számítok, csak hat hetes lehetek. a kedves érdeklődőnek írom :) : már akkor gyanús volt a dolog, amikor fenn maradt a hőm és a méhem is magasan maradt.. kb 6-án termékenyülhettem meg, 17-én pedig irtó halvány csíkot mutatott a 165 Ft-os, babatervezők-ön rendelt teszt. a csík aztán szépen erősödött.. egyébként csak mellfeszülés, érzékenység, semmi más... (sőt, kezd enyhülni).. talán a szagokra vagyok tegnaptól érzékenyebb.. köszi a válaszokat!
2008. ápr. 2. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
mikor nézted a méhedet? már amikor kimaradt a menisd? vagy előtte is? és a hőd még mindig magas? vagy már nem is méred?
2008. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már előző próbálkozásunk óta mérem a hőmet és a sikeres próbálkozás alatt néztem a méhszájat, váladékot is (tuti módszer, javaslom mindenkinek!!). még nem szoktam le róluk, hőmérőzök, nyúlkálok, mert ezek addig is megnyugtatnak, amíg nem megyek dokihoz (hő 36.9 körül ingadozik, méhem fönn).
2008. ápr. 2. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
a méh az mikortól van fönn. már úgy értem, hogy, ha mégis megjön a mensi, akkor ugy nincsen fenn, de ez mikortól "esik vissza le".
2008. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nektek már a második próbára összejött?
2008. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!