Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pozitív lett a tesztem,...

Ha pozitív lett a tesztem, mikor menjek dokihoz? Várjak még pár hetet vagy már most mehetek?

Figyelt kérdés
4. hét közepén járok :)
2008. máj. 15. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem még ráérsz, úgy 7.-8. hétig. Én 8 hetesen voltam, és akkorra már szívhangja is volt. 13 hetes kismama
2008. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a 6.hetet javaslom, nekem akkor már szívhang is volt. De dönts belátásod szerint, akár már bejelentkezhetsz most is.
2008. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elvileg a kimaradt menstruáció után 2 héttel kell menni!
2008. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Jó, akkor várok még két hetet és akkor megyek!
2008. máj. 15. 10:42
 5/13 anonim ***** válasza:

gratulálok

én amikor előszőr voltam dokinál,hasi u.h.-gal 4hetes terhességet állapított meg, és nem mellesleg megdícsért hogy egyből mentem, hisz így mihamarabb kilehet szűrni az esetleges problémákat.

10nap múlva pedig már szívhangot is hallottunk.

29hetes kismama, sok boldogságot

2008. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem egészen egy héttel azután mentem, hogy elmaradt a mensim. Szerintem menj minél előbb, legfeljebb uh-ra visszahív egy későbbi időpontban is. Viszont a laborvizsgálatokra, meg minden ilyesmire már el tudsz menni, ami szintén fontos!
2008. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen laborvizsgálatok vannak ilyenkor?
2008. máj. 15. 11:13
 8/13 anonim ***** válasza:

utolsó elötti vagyok

vizelet+vérkép

első lépésben

2008. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én írtam a laborvizsgálatosat. nekem volt: vizelet vérkép, toxoplazma, vércsoportmeghatározás.
2008. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első laborvizsgálat: vérvétel (ha jól emlékszem, 5 fiola vért vesznek le), ebből megnézik: vérkép, vércsoport meghatározás+ellenanyagszűrés, toxoplazma, hepatitis B, szifilisz. Vizelet vizsgálat, és EKG.
2008. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!