Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom, hogy jól van-e...

Honnan tudom, hogy jól van-e a baba?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok és elmúlt minden rosszullétem, pedig nagyon durva volt, nem érzek semmit és két hét múlva megyek csak Uh-ra! eddig legalább a rosszullétekből következtettem, hogy minden ok, de most már az sincs! Tudtok valami okosat mondani, hogy ne aggódjam túl magam?
2012. jan. 18. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mind természetes, de ezt a dokinak is mondania kellett volna. A 12. hétig általában elmúlik mindenféle rosszullét, hányás. Ettől még a baba jól van, csupán a szervezeted reagál másképp. Ne aggódj, ha gond lenne azt éreznéd.
2012. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez még így lesz kb a 18-ik hétik akkor már talán (de eleht késöbb) rendszeresen fogod érezni a babát. na akkor jön szerintem az igaz idegesség. Most miért mozog sokat, és most miért nem mozog, ja és elöbb kettöt rúgott akkor most miért rúg négyet.


én 16 hetes vagyok már nagyon ritkán érzem, de a 12-ik héttöl olyan volt mintha nem is lennék terhes.

2012. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 11 hetes vagyok,és nekem is megszüntek kb 2 hete a rosszulléteim(legalábbis remélem). Én is folyton azon parázok,hogy most mi van?

De én szinte minden héten mentem eddig ultrahangra,és olyan öröm és megnyugvás mindig látni,hogy nincs semmi baj. Sőt! A fogadott dokim mindig kihangosítja a szívverését is a picinek. Az a legjobb!

Nyugi! Semmi gond nincs.

2012. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez ilyen, és így van rendjén. Én is izgultam, de már belátom, hiába. Aztán amikor elkezd mozogni, akkor jön az újabb izgulás: ha épp nem mozog (neadjisten, pár órán keresztül) akkor azért fogsz izgulni :) szóval próbálj arra koncentrálni, hogy jól vagytok, nincs mitől ne, és élvezd a terhesség rosszullétmentes szakaszát!
2012. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nekem is megszűntek a rosszulléteim meg a mellfeszülésem is. Energikus lettem és úgy örülök neki, most kezdem igazán élvezni a terhességet, úgy érzem az első nehezén túl vagyok. Ne is gondolj arra, hogy bármi baj lenne, miért lenne. Ilyen idős terhesen azt már megéreznéd. Ha jól vagy, akkor a babó is. Én pl tegnap voltam dokinál csinált uh-t is és minden rendben, olyan édesen kapálózott még forgott is, nagyon nagy élmény volt. Szóval ne kapaszkodj a terhestünetekben, az az elején szokott lenni. Lassan átlépünk a 2. trimeszterbe és normális, hogy szűnnek! üdv 10h3n km
2012. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én sem érzek semmi rosszat, és még kicsit örülök is, hogy nem hányok egész nap! Volt egy hematomám, ami miatt eddig hetente jártam Uh-ra és olyan jó volt látni mindig, most furi, hogy már két hete nem kellett mennem és két hét mire megint megyek! Szóval csak ezért az aggódás!
2012. jan. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!