Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt jó a megérzése...

Kinek volt jó a megérzése születendő gyermeke neméről és mi alapján?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én a legelső pozi tesztnél,ennyit mondtam,itt a kisfiam.:)

A 12.hetin mondták,hogy fiú,amit a 18.héten 4D-n meg is erősítettek.De ha kislány lenne,ugyanúgy szeretnénk!:))


22hetes pocis

2009. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

en is megereztem h kislanyom lesz, kb a 8-ik hetnel. azota harom kulonbozo doki erositette meg h kislany. 4D-n is kislanyt mondtak.

28 hetes kismami

2009. máj. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Még a teszt megcsinálása előtt iszonyúan erős hányingerem lett,mondtam a páromnak,szórakozik velem a fiad...

Bár kislányt szerettem volna,de végig tudtam,hogy fiú. Most 29 hetesek vagyunk,és már a 4D-n láthatóan bizonyított lett,hogy jól éreztem. Hogy mi alapján? Nem tudom. CSak egyszerűen ha beszéltem róla a párommal,mindíg az jött a számra,hogy a fiad. Azt nem tudtam kimondani,hogy lányod. Nemtom miért,de bejött.

Üdv!

2009. máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem az álmom jósolta meg.Már a 26. héten voltunk, megálmodtam, hogy kislány.Azóta 4 uh-n mondták, hogy tuti kiscsaj:-))
2009. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na hát nekem nem jött be a megérzés. Soha el nem tudtam volna képzelni, hogy fiam legyen. Volt egy vetélésem, akkor még gondoltam is rá, hogy talán azért nem jött össze, mert minden porcikám tiltakozott a fiú ellen. Aztán megint terhes lettem és biztos voltam benne, hogy ha ő megmaradt, akkor csak lány lehet. Tudom, hogy 50-50% az esély, de nekem meg se fordult a fejemben, hogy fiú is lehet. A lánynév meg is volt évek óta. Aztán 13 hetesen sokkot kaptam, mikor a 4D-n a nő azt mondta, hogy szinte biztos, hogy fiú. A helyzet az, hogy még utána is biztos voltam benne, hogy menet közben kiderül, hogy lány. Fiú neveket is csak egyszer néztem, de feladtam, mert egyik se tetszett. Valószínűleg mert nem tudtam magam elképzelni egy fiúval. Azóta még 3 ember mondta, hogy fiú sőt egy másik a 4D-s hölgy közölte is, hogy ebből bizony nem lesz lány! Eddig 10 hetem volt rá (az első 4D-től számítva), hogy felfogjam a dolgokat, de a helyzet az, hogy még mindig nagyon fura.

Viszont környezetemben van még 3 ember, akik szintén minden áron lányt akartak és nekik is fiú lesz.

2009. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!