Nyaralni fogtok terhesen? Ha igen hol, és mivel mentek, mennyi időre? Mennyi idősek lesztek akkor?
Figyelt kérdés
Mi Franciaországba megyünk ha minden össze jön. Disneyland meg párizs+pancsi. Kocsival.2009. máj. 25. 13:00
11/13 anonim válasza:
Mi valamikor júliusban megyünk horvátországba autóval. 29-32 hetes leszek, attól függ mikor megyünk. Megvallom őszintén én ennyi idős terhesen nem akarok messzebb menni, megnyugtat, hogy autóval megyünk, na és tudom, hogy ott semmi fertőzést nem kapok el. Úgy értem egy arab országban már aggódnék e miatt.
12/13 anonim válasza:
Szia! Én 25 hetesen voltam Párizsban kocsival, és jobban bírtam, mint a többiek! Érezd jól magad és élvezd ki minden percét!
36hetes km
13/13 A kérdező kommentje:
sZIASZTOK, én még nem tudom mikor megyünk, ha valóban megyünk, és nem jön közbe semmi ziccer, de június második felébe valamikor, amikor 26-28 hetes leszek. Hát az út hosszú lesz, de kibírom, meg azt a sok sétát is azon az egy nap disneylandba.. Másnappedig párizsban császkálunk
2009. máj. 26. 20:20
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!