Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyári terhesség tényleg...

Ramona4 kérdése:

A nyári terhesség tényleg megviseli a kismamát? Olvastam, hogy egyesekre nagyon fárasztólag hat 19/L

Figyelt kérdés
2 hete hogy sikerült teherbe esnem szóval csak érdekelne
2012. jan. 11. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem, amikor terhes voltam, nyáron még nem is volt nagy hasam, mert januárban szültem. Viszont ősszel és télen is állandóan melegem volt, a hóesésben is simán kibírtam volna egy szál pólóban, állandóan izzadtam. Még örültem is, hogy nem nyáron volt nagy hasam, nem is tudom, hogy bírtam volna.
2012. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én júliusban szültem tavaly. Ráadásul ikreket. A hasam konkrétan akkora volt már áprilisban, mintha szülni indulnánk. Én terhesség alatt bejártam még a főiskolára órákat adni, de néha már, hogy őszintén megmondjam neked ... csak púp volt a hátamon az egész. Alig vártam, hogy beérjek, hogy leüljek, hogy egyáltalán levegőt vegyek.

Csúcspont az államvizsgáztatás volt ... utolsó 2 hónapban nem hogy a cipőmet nem bírtam felvenni, de úgy vizesedtem és fájt mindenem, hogy azt sem kívántam: elinduljak valahová.


Én úgy voltam/vagyok vele, hogy az első 7 hónap áldás, utána pedig kezd átok lenni.Imádom a lányaimat, de én nagyon megszenvedtem az utolsó heteket, hónapokat.

2012. jan. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én augusztusba szültem. Azt leszámítva, hogy nagyon melegem volt és izzadtam, mint egy ló (aki a napon futott 2órát) pedig vagy 20percet ha kint voltam. Ráadásul nagyon hideget sem szabad inni a baba miatt. Kerestem a hűvös, árnyékos helyeket. Amúgy más bajom nem volt:)
2012. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért ne szabadna hideget inni? Megfájdul a baba torka vagy mi?
2012. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt bajom vele, pedig vizesedős típus vagyok, vizesedtem is...de ki lehetett bírni. Olyan őrülten nagyon kánikula se volt tavaly, amikor szültem (aug vége) akkor persze 34 fok volt a kórházban na az sokkal zavaróbb volt főleg hogy nem engedtek ablakot se nyitni mert MEGFÁZNAK a babák...ja persze a 34 fokban biztos megfagytak volna na mindegy :))
2012. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben szultem,nekem nagyon bejott,hogy nyáron voltam pocakos,végig dolgoztam,nem zavart a meleg,oltozkodés szempontjábol is konnyu volt.Most várom a második babát,sokkal rosszabb,még csak a 22.-dik hétben vagyok,de a csizmát alig tudom felhuzni,a kabátot alig tudom felvenni és sokkal fáradékonyabb vagyok,mint az elsonél.
2012. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én március közepére vagyok kiírva. Pont ezt beszéltük a férjemmel, hogy mi lenne valem ha nyáron lettem volna nagy pocakkal. Annyira szenvedek éjszakánként mostmár. Nem tudok aludni, csak forgolódok, iszonyat légszomjam van, majd meg fulok azt érzem. Pedig nincs is meleg. De mindent ki kell bírni. 30+5 hetes kismami.
2012. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben szültem,szerintem nagyon szuper nyáron kismamának lenni,először is az étkezés rengeteg friss zöldség ,gyümölcs 3 kilót híztam az egész terhesség alatt és 3250grammos lett a baba.Öltözködés szempontjából,lehet csinosan öltözni.
2012. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Előtted író vagyok!

Ebben tök igazad van, hogy nyáron csinosabban lehet öltözni. Rajtam például kabátban nem is látszik, hogy kismama vagyok. Majd meg kérdezik, hogy honnan vettem a babát. A férjem is ezt mondta, hogy nem is látják, hogy kismami vagyok.

2012. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,nekem válaszoltál. Az első két terhességem nekem is így volt,az első februári,a második márciusi és azért mert féltem a nyári terhességtől,a harmadik véletlenke és ez volt a legjobb terhességem.Télen az ember eleve depis a hosszú estéktől,plusz még rájönnek a hormonok,nyáron sokkal boldogabb a napsütéstől féltem a melegtől de semmi gond nem volt.
2012. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!