Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy babás vagyok?

Lehetséges, hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni ( elsősorban, kismamáktól, anyukáktól, vagy hozzá értőktől), hogy két három napja hányingerem van, nem vagyok kiegyensúlyozott és nagyon érzékeny vagyok a szagokra, szinte mindentől felfordul a gyomrom! Illetve még egy kérdés a fejem is fáj, ez a terhesség alatt előfordult mással is, mármint a fejfájás!

Köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 10. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem teszteltél szerintem ne éld bele magad, sajnos sokan csalódnak! Nekem például semmilyen tünetem nem volt!
2012. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már a terhesség fenn áll akkor már a tesztnek mutatni kell.Csinalj tesztet.
2012. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ha késik sokat biztosan csinálok, csak a tünetek egyezésére együttesére vagyok kíváncsi! Véletlen baba lenne, mármint úgy véletlen, hogy nem direkt estem volna teherbe. Szóval értitek!
2012. jan. 10. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
fej fájás nem igazi tünet a babára!
2012. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt úgy gondoltam, csak, hogy közérzet változással meg ilyenekkel együtt járhat-e, mert olvastam, hogy ezt is írták!
2012. jan. 10. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A tüneteid utalhatnak terhességre is, meg még sok minden másra is.

Szóval vagy terhes vagy, vagy nem, de hogy a választ nem itt fogod megtudni az biztos.

A beágyazódásig a terhesség nem okoz tüneteket, tehát ha terhesség miatt van, akkor már beágyazódott, és azt már a teszt is ki tudja mutatni.

Magyarul: ha tüneteid vannak és terhességre gyanakszol hívhatsz egy jóst, az EZO TV-t, kérdezheted a szomszédasszonyt, vagy a gyik.hu-n a felpontozásra vágyókat akik mindig nagyon drukkolnak, vagy ha esetleg tudni szeretnéd ténylegesen hogy mi van akkor mondjuk csinálhatnál egy terhességi tesztet.

2012. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!