Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki csak édes ízeket kívánt...

Aki csak édes ízeket kívánt annak milyen nemű gyermeke született?

Figyelt kérdés
Én a két kisfiammal egyáltalán nem kívántam az édeset,csak a sósat,csípőset. Most újra babát várok és mindenben az édeset enném,innám. Lehet kislányra gyanakodni? Ki hogy volt az ízekkel? Köszi.
2012. jan. 8. 18:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

édes és fiú

mindkét fiamnál.

2012. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem édesség kívánásnál kisfiam, anyukámnak lánya :D , egyik barátnőmnek szintén lánya, másiknak sós evésnél fia.
2012. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én a lányommal süteményeken éltem, csak az édes ízt kívántam. (Mindezt úgy,hogy soha korábban nem szerettem az édességet, sem a csokit sem a sütiket).


Most a fiammal nem kívántam különösebben semmit, ugyan olyan maradt az ízlésem mint eredetileg.

2012. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia. Az első két terhességeimnél csak a sós, csípős, és savanyú ételeket ettem, és fiaim születtek, most az édeset eszem a savanyúval, és most is fiam lesz. 23hkm
2012. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
HÁHÁHÁ :)) Én az édesre sósat, sósra az édeset falom és csak 1 babát várok, akinek a neme még ismeretlen és ő lesz az első babánk...szerintetek ilyenkor mi van?? :))-bocs, hogy belekérdeztem.
2012. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én lányt várok, és az édességek nem voltak a kívánós-listámon. Sokkal inkább a sós, fűszeres ízeket kívántam.
2012. jan. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mindkét terhességem alatt mindneféle ízt kívántam,de az édességet sokkal jobban mint bármi mást.mindkettő kislány.
2012. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Fiú iker terhességnél semmit soha nem kívántam, inkább sósabb ízeket ettem,édeset szinte soha. Az adagok normálisak voltak, vége felé kaja se fért belém.Talán 1 x ettem fagyit a vége felé.

Most újból kismama vagyok 7 hetes, iszonyú kívánós, ízek keverednek ,10 hét múlva kiderül :-) ki van a pociba...

2012. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!