Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Hipp Natal Aktív terhességi...

A Hipp Natal Aktív terhességi gyümölcskoncentrátum okozhat székrekedést?

Figyelt kérdés

24 hétben vagyok. Szedtem a Gravidát de attól mindíg rosszul voltam. Elkezdtem a Hipp-et inni de ettől meg azt vettem észre hogy székrekedésem van, ha egyáltalán ez okozza.

Hagyjam abba ezt is és szedjem az Elevitet?

Mit ajánlotok?

Egy terhesség alatt nem baj ha a harmadik fajta vitamint kezdem el szedni?


2008. márc. 31. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem az nem okoz semmi bajt, ha terhességi vitamint váltasz. Én az Elevitet szedem, de csak heti 2 tablettát. Szedd azt, amelyik a legjobban beválik neked!

25 hetes kismami

2008. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az elvitet szedem, nekem attól eddig semmi bajom nem volt, 11 hetes ikerterhes vagyok, szóval csak ajánlani tudom. De a Hipp ugyanolyan jó szerintem, nem kell abbahagynod, de hogy megnyugodj kérdezd meg inkább a nődokidat, hogy válthatsz e egy harmadik tablettára. Üdv.
2008. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont az Elevittől volt székrekedésem, és több ismerősömnek is, és én most a Hipp Natalt iszom. Nekem nagyon jó, a védőnőm szerint inkább a gyümölcsös koncentrtum miatt van akinek hasmenést okoz. Nem tudom, nekem jó, nem mondom néha nincs egy kis "beszorulás", de nem túl sűrűn. Amugy lehet, hogy már azért is van neked, mert nagy a baba, és elnyomja a beleket.

2008. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a Hipp Natalt iszom, nekem semmilyen panaszom nincs tőle. Előtte viszont 2 féle terhes vitamint is szedtem, de ezektől rosszul voltam és székrekedést okoztak. Ez a Hipp egy természetes gyümölcskoncentrátum ami bio gyümiből van, ha jól olvastam. Arra kell figyelni, hogy csak egy étrendkiegészítő és napi 20 ml-nél többet nem lehet inni belőle.

28 hetes kismami

2008. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is Hipp Natal-t iszom,és egyszer sem volt még székrekedésem.Nekem nagyon bevált,és megnyugtat,hogy teljesen természetes alapanyagokból van!

27 hetes kismami

2008. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!