Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetesen mindenféleképpen...

6-7 hetesen mindenféleképpen kell lenni szívhangnak?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok most két ünnep között voltam orvosnál. Doki szerint 6-7 hetes voltam akkor 23*13 volt a petezsák 4mm az embrió, de még nem volt szívhang. 16-án kell mennem UH-ra. Mindenhol azt Írják hogy 5-6 hetesen már kell lenni szívhangnak. Nyugtassatok meg, hogy nincs baj. Mással is előfordult, hogy később jelentkezett?
2012. jan. 7. 18:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem hasi ultrahang volt!!!
2012. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam dokinál 5 hetes vagyok és a petezsákot látta benne 5mm-es embrióval. Hüvelyi UH volt. Azt mondta 2 hét múlva menjek vissza.
2012. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6+4 naposan voltam dokinál legelöszőr. Ott még nekem is csak petezsákot, és embrió méretet mondott. Maj 2 hét múlva néztek újra, már volt szívhang. :) Most 33+3 vagyok. Nyugi csajok. 8-9 hetesen már biztos lesz nálatok is. Csak gondoljatok erre...
2012. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy 6. héttől van szívhang, úgy kell érteni, hogy a menstruációtól számítva 6. hét (tehát 4 hetes a magzat) vagy UH alapján 6 hetes?
2012. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi újság veled/veletek???
2012. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!