Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetesen mindenféleképpen...

6-7 hetesen mindenféleképpen kell lenni szívhangnak?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok most két ünnep között voltam orvosnál. Doki szerint 6-7 hetes voltam akkor 23*13 volt a petezsák 4mm az embrió, de még nem volt szívhang. 16-án kell mennem UH-ra. Mindenhol azt Írják hogy 5-6 hetesen már kell lenni szívhangnak. Nyugtassatok meg, hogy nincs baj. Mással is előfordult, hogy később jelentkezett?
2012. jan. 7. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát igen szokott lenni ilyenkor már szívhang.esetleg még kevesebb voltál 1-2nappal és akkor még reális,hogy nem volt szívhang. drukkolok,hogy minden rendben legyen!!
2012. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nyugi,nekem 8 hetesen dobbant meg a kicsikém szíve. előfordul, hogy hosszabb a ciklusod, vagy később volt a fogantatás.
2012. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6 hetesen mentem először orvoshoz, akkor még csak petezsák volt látható. Azt mondta az orvosom, 2-3 hét múlva menjek, ennyi idő alatt sokat fejlődik. Egyébként később volt a peteérésem, mint félidő. 8 hetesen már 17 mm-es volt. Ne aggódj!
2012. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6 hetesen még semmi nem látszott, csak a petezsák. 2 hét múlva mentem vissza, akkor már volt szívhang. Viszont én napra pontosan tudom, mikor fogant a baba. Lehet, késő pé-d volt. Ne izgulj előfordul az ilyen.
2012. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj. Majd a következőn már biztos lesz. Majd írj, ha voltál dokinál.. :)
2012. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok és remélem igazatok van! :)

Az a baj, hogy a dokim se azt mondta, hogy ne izguljak minden rendben lesz, hanem hogy még bármi lehet, biztos akkor lesz ha már lesz szívhang vagy megfelelő ütemben nő. Na ezzel meg végképp nem nyugtatott meg. :(

2012. jan. 7. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam. Én most vagyok kb 6 hetes. Nekem csak petezsákot látott és azt mondta ebből még bármi lehet. Nem volt túl biztató. :( De nagyon remélem,hogy minden rendben lesz,hisz nekem is sokan írták,hogy így jártak,majd amikor visszamenetek már dobogott a pici szíve. Drukkolok mindkettőnknek!
2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma voltam dokinál, mensi szerint 6 hetes 4 napos vagyok, 15 mm es petezsákot és benne embriót látott. 32-34 napos a ciklusom, és szerinte tuti nem félidőben volt peteérésem,mert épp hogy 6 hetes lehetek. És nálunk sem volt még szívhang. írtam is ma ki kérdést. 3 hét múlva megyek.

2012. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és Kedves Utolsó!


Nektek hasi vagy hüvelyi UH volt?

2012. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szorítok érted!
2012. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!