Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig "süttethetem"...

Mennyi ideig "süttethetem" magam a napon? pl. egy padon üldögélve. /nem strandon/23hetes terhes

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bármeddig. Ha fel vagy öltözve, akkor nem lehet belőle nagy baj. Csak arra figyelj, hogy ha jársz kelsz, üldögélsz, akkor is kend be magad valami naptejjel, legalább ott, ahol nem fed ruha, pláne most terhesen, mivel ilyenkor a napfény máshogy hat a bőrre, kialakulhatnak májfoltok, aztán azokat nem könnyű eltüntetni. A babának a padon sütkérezéstől nem lesz baja.
2008. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A D vitamin a bőrünkben a napsugaraktól alakul ki, úgyhogy hajrá, azért ez nem egyenlő a nyári borzadáj napsütéssel!

Jó babavárást!!!

2008. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A tavaszi napsütést nem lehet pótolni semmivel sem,nagyon jót tesz a szervezetnek úghyogy bármeddig sütkérezhetsz a napon arra viszont tényleg ügyelj hogyha érzékeny bőrű vagy el ne feledd valamilyen védőkrémet használni,és amint már írták kicsit kellemetlen velejárója hogy a bőrön májfoltok alakúlhatnak ki de ezzel nem tudunk mit tenni a terhességgel jár.

Kellemes időtöltést és jó napozást és annál is jobb babavárást:-) 32 hetes kismama

2008. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!